En Popüler Düğün Saç Makyaj Trendleri

Kabarık bir saç veya akan bukleler ? Bu genellikle gelinler için zor bir sorudur, sadece bu yıl değil, yıllardır trendleri takip eden düğün konseptleri bakın artık nasıl yerini alacak. Peki bu yıl düğün makyajı ve düğün saçı nasıl olacak?

Gelin Saçı

Çiçekler — Bu çiçek aranjmanı buketiniz için değildir. Saçınızdaki çiçekler, ister bir taçta ister kulağınızın arkasına sıkışmış olsun, bu klasik duygusal bir görünümdür. Düğün açık saç modellerini bununla kombinleyebilirsiniz.
Kurdeleler, Yaylar ve Atkılar – Bir başka kadınsı eğilim, büyük yaylar, tıknaz şeritler ve ipeksi eşarpların kullanılmasıdır. Saçınızı büyük bir inci yay tokasına geri çekiyor veya bir eşarp yada kurdele ile bağlanmış şık bir at kuyruğu takıyor olun, klasik ve çağdaş trendleri şık bir halde karıştırırsınız.Kafa Bantları — Bunlar esasen modaya uygun, ancak şimdi bu senenin gelinlerinde inci, rhinestones ve dantelle süslenmiş kafa bantlarını görmeyi bekleyebilirsiniz.
Taç Örgüler — Aksesuarlarla değil saçınızla ilgili her şeyi yapın, taç örgülerini deneyin. Bu görünüm, başınızı çevreleyen iki örgüden oluşur.

Düğün Makyajı

Saç, görünüşünüzün yalnız yarısıdır – makyaj, gelin güzellik denkleminin diğer önemli parçasıdır. Bu yıl, doğal güzelliğinizi yürekli renklerle tamamlayacak. Düğün makyajı fikirlerini inceleyin.

Doğal Tutun – Düğün gününüz tamamen sevgi ve ışıkla ilgilidir ve görünüşünüz bunu aktarmalıdır. Katmanlı bir görünüm almayın. Bunun yerine, cildinizi nemli bir parıltıyla bırakacak ince bir tabaka uygulayın. Görünen bir veya iki lekeniz varsa, o bölgeye kapatıcı uygulayın.


Kendinize Işıltı verin – Günümüzde pembe tonlu bir allık trendde. Kremalı bir allık size daha doğal bir görünüm verecektir, ancak sıcak bir renkte çalışabilir. Daha sıcak bir iklimde evleniyorsanız, bronz tonburada en iyi seçenek olabilir. Işıltılı bir görünüm elde etmeye çalışın.
Gül Rengi Pembeyi Gözlerinize Uzatın – Gül bu yıl makyaj ilhamınız olsun. Ek olarak trendde ışıltılı, ışıltılı yada mat pembe bir pembe göz kapağı var.
Mor İlhamları – Pembeler ve morlar bu yıl düğün renkleri ve parlak mor bir dudak makyajınızın geri kalanının etkisiz, organik tonlarına karşı patlayacak. Mor sizin için uygun değilse, şık bir macenta veya parlak pembe deneyin yada klasik kırmızı dudakla yapıştırın.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like