En Popüler Gelinlik Modelleri

Evlilik hazırlığındaki en kafa karıştırıcı konu, kuşkusuz gelinlik modelleri arasında kaybolmaktır. Bu güzel günde gelinler bütün dikkatleri üzerine çekmek ister tabi ki. Bazı gelinler gösterişli ve kabarık gelinlikler ile bazı gelinlerimiz ise sade ve ışıltıdan uzak gelinlikler ile bunu yapmaya çalışırlar. En popüler gelinlik denince bu yıl hangisi trend oldu bakalım..


Birçok ünlü modacının, ipek mikado ya da saten gibi hem göz alıcı kumaşlar hem sade kumaşlar koleksiyonlarında yer alıyor. Tarihi mekanlar, kır düğünleri, salon düğünleri, otel düğünleri ve davet alanları gelinliğin yanı sıra saçınız, makyajınız, aksesuarlarınız ve duvağınız ile atmosfere uyum sağlayabilirsiniz.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sade Gelinliklerin Romantik Esintisi
Genelde kır düğünleri için en popüler gelinlik modeli olan dantel görünümleri, canlı ve renkli bir çiçekli taç ve buket ile baş döndürücü olunabilir. Dünyaca ünlü tasarımcıların en yeni gelinlik koleksiyonları arasında da sade tasarımlar öne çıkıyor. En popüler gelinlik  belkide bu yıl olabilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kabarık Gelinlikler Göz Alınıyor
Işıltıyı ve görkemi seven gelinler için en popüler gelinlik modeli tabi ki kabarık gelinlikler. İhtişamı ile bütün salonun gözlerini kamaşmasını sağlayacak. Tül ve şifon kabarık prenses gelinlik modelleri, tafta modellere göre taşıması daha hafif ve kolay olan modellerden.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tesettür Gelinlikler Hayran Bırakıyor
Eskiden çok fazla tesettür gelinliklerinde zorlanılırdı. Artık bir çok ünlü modacı koleksiyonunda tesettür gelinliklere yer veriyor. Etkileyici duvaklar, Taş işlemeli türbanlar güzelliğinizi ortaya çıkarıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3 Boyutlu Gelinlik Modelleri
Bahar esintilerinin boy gösterdiği bu gelinlikler ilkbahar ve yaz gelinleri için en popüler gelinlik arası da yer alıyor. 3 boyutlu işlemeler, romantik tarzda tasarımlar başta olmak üzere her tarzda gelinlik modellerine hareket katmak için kullanılıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Balon Kol Gelinlik Modelleri
Omuzdan aşağı bol inen ve alt kolu sımsıkı saran balon kol modellerinin yanı sıra bishop da denilen dirsekten sonra kabarık manşetli kol tasarımları da bu seçenekler arasında yer alıyor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sırt Dekolteli Gelinlik Modelleri
Şık, cesur ve iddialı gelinlerin tercihi olan sırt dekolteli gelinlikler, sırtı açık gelinlikler şekilli bir sırta ve pürüzsüz bir tene sahip gelinler için ideal. U ve V şekillerinde sırt dekolteli gelinlik modelleri dikkat çekici bir etki yaratıyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like