En Trend: Helen Gelinlik Modelleri

Helen Kesim Neden Tercih Ediliyor?

Kayık fırfırlı yaka model farklı bir beden tasarımı, dantel üzerinde yapılan işlemeler görünüme ışıltı katıyor, eteğinin katlı volanlı düşüşü Helen model de çağıl ve bohem isteyenlerin tercihidir helen model gelinlik.

Helen Gelinlik

Daha çok illüzyon yaratan ve yunan mitolojisinden ilham alan helen kesim gelinlik, kabarık ve gösterişten çok sadelik ve sofistike bir görüntüyü temel alır. Helen üst kısmı daha otantik danteller ve işlemelerden oluşup  alt kısmı daha illüzyon yaratıp masum bir görüntü sağlar.Helen modellerine en çok yakışan saç modelleri ise dağınık topuzlar ve zarif örgülerdir.

Daha önce derlediğimiz gelin saç modellerimize göz atabilirsiniz.

Kimler helen tarzı gelinlik tercih etmelidir ?

Zerafeti kendine yakıştıran herkes bu gelinlik modelleri denemelidir. Ama vücut yapısı minyon olan kadınlara bu gelinlik daima çok yakışacaktır. Gelinlik fiyatları helen kesimde sıklıkla değişir. Bunun nedeni çokça fazla modelin, işlemenin bulunmasıdır. Vakko gelinlikler de bu modeli bünyesinde barındırır.

Helen tercih etmeyenler; prenses gelinlik veya kabarık gelinlik modellerini de inceleyebilir.  Yeni 2019/2020 gelinlik koleksiyonu, kesinlikle birinin büyük hayalinin vücut bulmuş hali olacak zarif, şık ve muhteşem önlükler içeriyor. Her şey zaten düğün modasında icat edilmiş gibi görünebilir ve modern bir gelini şaşırtmak zor, ancak tasarımcılarımız bunun tersini kanıtlıyor. Bu şık ve zarif gelinlikler, salonunuzun en zorlu gelinlerini bile büyüleyebilir. Zarif ve özlü, modaya uygun ve klasik gece elbiseleri , şehirdeki en şık salonların incisi olacak. Helen gelinlik gerçek bir stil, moda ve zarafet harikasıdır. Her model kendine özgü, ilginç ve çekici olduğundan, gelinlerin güzelliklerini, bireyselliklerini ve hassasiyetlerini öne çıkaracak elbiseleri arasından seçim yapabilirler. Geline kendini harika hissettirecek bu model çokça tercih edilir. Helen modelleri özel bir tarza, özgün kesime ve zarif bir dekora sahiptir. Her koleksiyon büyülüyor ve her küçük parçayı, stilin her detayını titizlikle incelemek istemenizi sağlıyor. Sizde düğününüzün en gözdesi olmak ve unutulmaz anlar yaşamak istiyorsanız mutlaka kendinizi içinde iyi hissedeceğiniz tarzlar seçmelisiniz.


Nişan makyajlarını inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like