Kına Abiye Modelleri

Kına gecesi denilince akla ilk gelen kaftanlar, bindallılar oluyor. Fakat bunlar kına yakma esnasında giyilir peki diğer kalan büyük zaman dilimin de ne giyilecek? Kına abiyeleri diye illa kırmızı giyilmek zorunda değil tabi ki. Kına abiyesi öncelikli olarak sizin fikriniz olmalıdır.

Her renk size çok yakışacaktır eminiz ki. Hadi birlikte kına gecesi abiye modellerine bir göz gezdirelim.

Uzun Kına Abiyeleri Modelleri
Sadelikten yanaysan ve kına gecende de böyle olmak istiyorsan sana önerimiz şifon veya tül uçuş uçuş abiyeler. Eğer o gece herkesin gözlerini kamaştıracağım diyorsan. Payetli , pullu ve 3d kına gecesi abiyelerini tercih edebilirsiniz.

Kabarık Kına Abiyeleri

Kına abiyesi kabarık modeller de çok fazla tercih ediliyor bu bindallı ve kaftanda da tercih edilmeye başlandı. A kesim kına abiyeleri de bu kategoriye girmekte ve saten veya tül kumaşlarla o gecenin prensesi siz olacaksınız.

Kısa Kına Abiye Elbiseleri

Kına gecesi abiyenizi kısa giymek istiyorsanız hem kabarık hem dar modelleri tercih edebilirsiniz. Sizin daha rahat ve şık olmanızı sağlayacaktır. Önü kısa arkası uzun abiyeler de bu gece için çok havalı duracaktır.

Kına Abiye Modelleri

Tesettür Kına Abiyeleri

Kına abiyeleri tesettür de çok fazla modele sahiptir. En çok kabarık modeller tercih ediliyor veya dar pullu modeller o gece parlamanızı sağlayacaktır. Düz kesim belinde işlemi olan kemerler belinizi daha dar gösterecektir.

Balık Model Kına Abiyeleri

Son derece zarif durmak kim istemez ki? Deniz kızı gibi geceye damganızı vurabilirsiniz . Kum saati vücut şekline sahipseniz vücudunuzu daha da harika göstermek için bu model tam sizin için.

Kaftan Kına Abiyesi

Kına yakımı esnasında giyilen bir abiye olan kaftan her geline yakışıyor. Kadife A formada olan kaftanlar sizin güzelliğinize güzellik katacağına eminiz. Zümrüt yeşili, lacivert, bordo ve mürdüm renkleri kaftana en çok yakışan renklerdir. Kına abiye fiyatları pahalı olsa da unutmayın ki kaftansız kına olmaz. Umarız ki önerilerimizi beğenmişsinizdir .


Unutmayın ki kına geceniz de en önemli sizsiniz. O günün e güzeli siz olmalısınız ister abartarak ister sadelikten yana olarak. Kına geceniz de arkadaşlarınız ve ailenizle doyasıyla eğlenin!

Düğün geceniz için unutulmaz gelinlik modellerine bir gözatın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like