Kına Saç Modelleri ve Kına Makyajı Modelleri

En özel gününüz de sizleri kafa karışıklığınızdan kurtarmak için bir kaç önerimiz var. Sizlere en güze kına saç modelleri, kına aksesuar modelleri ve kına makyajları ile fikirlerinizin netleşmesine yardımcı olmayı düşünüyoruz. Önerilerimize bakıp kendine en uygun olanı belirlemeye ne dersin?

Kına Saç Modelleri
Kına Saç Modelleri

Kına Saç Modelleri

Artık daha net saçlardansa  daha doğal görünen kına saçı modelleri gelinler tarafından tercih edilmektedir. Kına açık saç modelleri gelinlerimiz için çok tercih ediliyor şimdi en çok tercih edilen modellere bir bakalım.  Geniş su dalgaları, volümlü at kuyrukları , örgü veya dağınık topuzlar kına saç modelleri için uygundur. Fakat siz  gösterişinden ödün vermeyen ve abartıyı seven bir gelin adayı iseniz  elbette sizlere de birkaç önerimiz olacaktır. Yüksek topuzlar, büyük saç aksesuarlarına yakışacak sık dalgalar veya 3d topuzlar kına gününüz için aradığınız modeller olabilir. Canlı çiçekler ile daha minnoş bir gelin olabilirsiniz.


 

Kına Saçı Aksesuarları
Kına Saçı Aksesuarları

Kına Saçı Aksesuarları

2019 yılında da çok moda olan büyük saç aksesuarları 2020 senesine kadar büyüyerek devam ediyor.  Gösterişli saç bantları, topuzlardan daha yüksek taçlar,  renkli çiçekler  gözlerimizi kamaştırıyor. Kınanın vazgeçilmez kıyafetlerinden olan kaftanlar ve bindallılarla uyumlu olacak taşlı kına saç aksesuarları, bordo , mor ,zümrüt yeşili veya lacivert gibi renklerle göz dolduruyor. Çiçeklerle oluşturulmuş taçlar hem düğün hem kına gecesi için sizi peri gibi ortaya çıkaracaktır.

 

Kına Gecesi Makyajı
Kına Gecesi Makyajı

Kına Gecesi Makyajı

Doğal saçları tercih edecek olan gelinlerimiz için daha nude tonlar kullanmalı tek bir yerde  abartıp bütün odağı oraya verebilir koyu bir göz makyajı veya kırmızı bir ruj .  Işıltılı ten makyajı , ışıltılı doğal farlar kullanarak tenin daha canlı görünümüne katkı sağlayabilirsiniz.  Abartıyı seven gelinlerimiz için ise yüz aksesuarları  cesur ve  çok ideal. Renkli farlar her sene olduğu gibi bu senenin de  vazgeçilmezi.  Göz makyajını ortaya çıkaran bir değer unsur ise hacimli kirpiklerdir. Kına makyajların da en çok kullanılan göz renginize zıt farlar sürmeniz gözlerinizi daha  çok ortaya çıkaracak ve daha  çekici bakışlara sahip olmanızı sağlayacaktır. Kına makyajı tesettür için de aynı şekildedir. Kına makyajı önerilerimizi tesettürlü olan kadınlar da kullanabilir.


Gelin kına makyajı , kına için saç aksesuarı ve kına saç modelleri önerileri verdiğimiz yazımızda sizi en eğleneceğiniz ve mutlu olacağınız gününüzde  size gelin gibi hissettirecek detayları verdik. Doğal görünmek isteyenlere de, abartılı olmak isteyenlere de yazımızda önerilerimiz mevcuttur.  Eminiz ki size en çok yakışan kıyafeti bulmuşsunuzdur. Geriye sadece saç ve makyaj kaldı. Önerilerimiz sayesin de size en çok yakışan makyaj ve saçı da yaptıracaksınız veya yapacaksınız. Umarız ki hep sağlıklı ve mutlu bir hayatınız olur.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like