Nişan Elbise Fikirleri | Nişan Elbiseleri

O gün en önemli şey sizin içinde mutlu olabileceğiniz bir kıyafet tercih etmeniz. Bir çok gelin büyük bir organizasyon kimileri ise evde küçük bir tören olarak planlıyor.Ne şekilde olursa olsun sizin için özel ve unutmaz olması gereken önemli bir gün ve kıyafetiniz ile sizin herkesten bir adım önde olmanız gerekmektedir. En güzel nişan elbiseleri için daha fazla zorlanmanıza gerek yok hadi neler giyilebilir bakalım.


Mevsime Göre Nişan Elbisesi Seçimi;

 

Kış için Nişan Elbiseleri

Nişanınız kışın olacaksa kadife nişan elbiseleri tamda bu kış mevsimi için sade ve şık bir seçim olacaktır.
Evde yapacağınız bir nişan töreni için ise kadife kısa nişan elbiseleri sizi hem terletmeyecek ve ağır bir hava katacaktır. Kışın en çok kullanılan abiyeler ise Jakarlı abiyelerdir. Hem kabarık hemde pahalı bir görünüme sahiptir.

 

Yaz İçin Nişan Elbise Modelleri

Üç boyutlu abiyeler çok moda ve asil bir hava katmaktadır.Gelinliklerde çok kullanılsa da beyaz haricindeki renklerde nişan elbise modelleri çok bulunmaktadır. Normal kumaşlara göre üç boyutlu nişan elbise fiyatları biraz daha fazladır. Açık tonlar pudra,gri,gülkurusu gibi renkler sizi olduğunuzdan daha ön plana alacaktır. Kır nişanı yapacak iseniz ki yazın çok popülerdir üç boyutlu nişan elbiselerine bir göz atın deriz.

Nişan Elbise Fikirleri

Tesettür Nişan Elbise Önerileri

Bir salon veya mekanda nişan yapıyorsanız kabarık nişan elbiseleri tam olarak gelenlerin gözlerini kamaştıracaktır. Evde ve küçük bir mekanda yapacağınız nişan veya söz için ise açık ve pastel renkler ve sade nişan elbiseleri ortama ayak uydurmanızı hareketlerinizi kısıtlamak zorunda kalmayacağınız nişanlıklar bulunmaktadır.

 

Vücut tiplerine göre nişan elbiseleri

-Armut Tipi Vücut:Elbisenizin bel üstü kısmında desenler ve aksesuarlar kullanabilirsiniz.
-Elma Tipi Vücut: V yakalı nişanlıklar veya yırtmaçlı nişan elbise modelleri tam sizlik.
-Kum Saati Tipi Vücut: Balık model nişanlıklar vücudunuzu olduğundan daha güzel gösterecektir.
-Dikdörtgen Vücut :Omuz detayı hareketli indikçe daralan bir elbise modeli seçerek belinizi kıvrımlı gösterebilirsiniz.
– Oval Vücut: A kesim nişanlıklar sizin için ideal bir seçim olacaktır.


 

Sizlerde yazımızı dikkate alarak nişan elbisesi seçiminizi kolaylıkla yapabiliriz ve düşlediğiniz elbiseye ulaşabilirsiniz. Seçtiğiniz nişan elbisesinin damatlıkla uyumunu da göz önüne olarak yapacağınız tercih, harika bir nişanı taçlandıracak detay olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like