Her Tarza Uygun Nişan Konsepti Fikirleri | Nişan Konseptleri

Evlilik sürecinin olmazsa olmaz törenlerinden biri olan  nişan, doğru planlanması gereken çok özel anlardan biridir. İster evde bir nişan planlayın ister bir mekanda, doğru nişan konsepti seçimi, tarzınızı yansıtacak en önemli detaydır. İşte size ilham kaynağı olacak nişan konseptleri

Bohem Nişan Konseptleri
Bohem Nişan Fotoğrafları

Bohem Nişan Konseptleri

Geometrik ve geleneksel dokuların yoğunlukta olduğunu bohem nişan konsepti, açık hava nişanlar için ve nişan konsepti bahçe tarzınızı benimseyen çiftler için oldukça ideal! Çiçekli nişan taçlarının, uçuş uçuş eteklere eşlik ettiği bu konsept, yemyeşil havasıyla harika bir nişanın habercisi olacak.


 

Vintage Nişan Konsepti
Vintage Nişan Konsepti

Vintage Nişan Konsepti

Son yıllarında en popüler düğün ve nişan konseptleri haline gelen vintage dekorlar, 90ları andıran havalarıyla sosyal medyanın en çok konuşulan organizasyonları oldu. Tüylü ve etnik vazolu dekorlardan, eski sandıkların göz kamaştırdığı detaylara kadar her ayrıntı, bu nişan konsepti için kaçınılmaz bir parça olacak. Özellikle vintage tarz, nişan masası konseptleri için de mükemmel bir alternatif olabilir.

 

Modern Nişan Konseptleri
Modern Nişan Dekoru

Modern Nişan Konseptleri

Nişan konsept fiyatları arasından, açık ara en az bütçe gerektiren bu konsept, sade ve geleneksellikten uzak görüntüsüyle gelin adaylarının tercih sebebi olmaktadır. Minimalist dekorların, sade renklere eşlik ettiği bu nişan konsept fikri, hayallerinizi süsleyen nişanın mimarı olabilir.

 

Rustik ve Ahşap Nişan Konseptleri
Rustik ve Ahşap Nişan Konsepti

Rustik ve Ahşap Nişan Konseptleri

Her yerin ahşap dekorlarla bezendiği bir nişan hayal edebiliyor musunuz? Sizin tarzınız toprak tonlarını yansıtan benzersiz parçalar ise, rustik nişan teması tam da size göre! Odunun çok fazla işlenmeden kullanıldığı, mumların ve ahşap sandalyelerin mekanınıza eşlik ettiği bu konsept aradığınız nişan konsepti olabilir.


 

Geleneksel Nişan Konsepti Fikirleri
Geleneksel Nişan Konsepti Fikirleri

Geleneksel Nişan Konsepti Fikirleri

Geçmişten günümüze geleneksellikten ödün vermeyen evlenecek çiftlerin en çok tercih ettiği nişan temaları; salon nişanları, havuz başı nişan konseptleri veya gösterişli nişanlar olmaktadır. Son 10 yılda değişen nesille beraber her ne kadar modern törenler tercih edilse de; gösterişli avizelerin, büyük aynalarla buluştuğu bu nişanlar hala birçok genç çift tarafından tercih edilmektedir.

 

Sizlere sunduğumuz nişan konsepti fikirleri ile, kafanızı kurcalayan ve kendinize sürekli sorduğunuz “Nişan konseptim ne olmalı?” sorusuna yanıt bulacağınızı düşünüyoruz. Bu konseptler hem tarzınızı yansıtacak hem de her mevsime uyum sağlayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like