Pandemi Düğünü: Sade Bir Nikah Gelini Olmak

Çoğumuz harika bir düğün hayali kurarken ve hatta organizasyon, planlar yapılmışken korona her şeyi tepetaklak etti. Bir çok çift yasaklar henüz gelmemişken düğünlerini koronaya rağmen yaptı. Bunlar da pandemi düğünü oldular. Asıl sorun 2020 gelinleri için yasaklar başlayınca oldu. Artık düğünler nikah şeklinde ve 1 saat yapılacaktı.. En aza indirgenmiş kişi sayısı ile sade bir nikah ! Koronada düğün nasıl olmalıdır?

Peki sade bir nikah töreni için nasıl sade bir gelin olunur?

Pandemi Evliliği: Sade Bir Nikah Gelini Olmak

Eğer planlarınız yapılmamış ve hazır değilseniz çok kolay.. Çünkü bu yıl bembeyaz bir elbise ile evlenebilirsiniz.


Öncelikle sade bir makyaj ilk olması gereken.. Hafif likit bir allık ile 1 saatlik törenin en tatlı kadını siz olun. Daha rahat daha cool.

Saçlarınızı elbette elbiseniz ile uyumlu hale getirmeniz de fayda var. Eğer bu tören de abartı giyinmeyecekseniz, nikah saçları için de sade ve zarif olanları tercih edin.

Pandemi düğünleri bu yıl her zaman daha kolay ve hızlı gerçekleşti.

Gelinlik modelleri denince için nikaha uygun olanı ve özellikle içinize sinen modeli belirlemekte fayda var. 1 saat için kabarık gelinlik modelleri çok diyorsanız a form gelinlik modelleri tercih edebilirsiniz. Buda olmaz daha gelinlik modundan çıkıp geçiştirmek istiyorum derseniz mutlaka beyaz elbiselere bir gözatın. Gelinlik yerine kullanabileceğiniz o kadar çok beyaz elbise olduğunu farkedeceksiniz ki..


Pandemi gelini olmak, düğün sevmeyen gelinler için bir lüks olsada pandemi koşulları hepimizi oldukça etkilemektedir. Asıl önemli olan pandemi düğünlerinde doğru önlemlerin alınması ve gereken kurallara uyulmasıdır. Mutluluğunuzu daha sonrasında mahvetmemek için maske kuralına kesinlikle uyulmalıdır. Böylece gelinlik modelinize uygun bir maskeyide mutlaka belirlemelisiniz.

Ayakkabı tercihiniz nikah töreni sonrası yapacağınız plana göre şekillenebilir. After parti olmasa da belki bir yemeğe gidebilirsiniz. Bunun için sizi rahatsız etmeyecek ama 1 saatlik tören boyunca sizi sık gösterecek doğru ayakkabıyı bulun..

Hiç bir şeyinizi eksik etmeyin çünkü siz ne olursa olsun bir gelinsiniz. Mutlaka ne istiyorsanız onu giyin ve takının.

Gelin çiçeği de buna daha dahil. Gelin çiçeğinizi de çok zarif küçük bir modelle tamamlayabilirsiniz.

Bu zor günler atlatılıp, en güzel düğünlere katılmanız dileğiyle..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like