Prenses Model Gelinlik – En Trend: Prenses Gelinlik

Kim bu büyük günün de kraliyet ailesi gibi hissetmek istemez ki? Kendi başına gerçek bir prenses olmasak da , hile yaparak bir kaç prensese layık elbisemiz var. Prenses gelinlik son dönemlerde oldukça popüler oldu. Bizde araştırdık ve işte prenses model gelinlik önerilerimiz..

Prenses Gelinlik Nedir?

Bir prenses gelinlik, tipik olarak süslemeler, ışıltılar ve boncuklarla süslenmiş tam etekli bir balo elbisesidir.
Prenses model gelinlik ciddi bir geri dönüş yapıyor. Her zaman romantik, kadınsı ve gösterişli bir giriş garantili olsa da, prenses gelinliğindeki modern güncellemeler ferahlatıcı bir hava getiriyor. Allık tonları ve beklenmedik tonlardan temiz mimari çizgilere ve büyük boy fiyonklara kadar her gelin için mükemmel bir stil var. Mini bir korse ve tam kabarık bir etekle, bu tarzın evrensel olarak ne kadar gurur verici olduğunu biliyoruz. Düğün gününüzde kesinlikle denemeye değer.


Prenses gelinlik modelleri tamamen romantizm ve masumlukla ilgilidir. Tül veya dantel gibi genellikle bu tarzlara uygun kumaşların genellikle oldukça hassas olduğunu ve takılmaya veya çekilmeye yatkın olduğunu unutmayın.

Aşağıda, prenses model gelinlik için, gerçek hayattaki herhangi bir prensese layık modelleri listeledik.

Işıltılı Prenses Model Gelinlik

Bu ışıltılı yaklaşım, içimizdeki prenses kalplerimizi çağırıyor. Peri tozundan yapılmış gibi görünen bu ışıltılı hatta her yönden ışıltı sayesinde güneş ışığında parıldıyor. Çekici derecede sade, hacimli etek, göz alıcı kumaşla mükemmel bir uyum sağlar.

Kesinlikle prenses model gelinlik bu kadar görkemli. Eşsiz illüzyon yakası, yumuşak eteği, asil gelin gibi görünmenizi sağlayacak. Nakış ve karmaşık boncuklar, göz alıcı bir ayrıntı katıyor.


İçinizdeki özgür ruhlu prenses için mükemmel olan bu zarif baskılı elbise, dökümlü, flamenko tarzı bir eteğe ve fırfırlı paçalara sahiptir. Bize sorarsanız büyülü bir bahçe düğününe uygun bir elbise. Bir çok prenses gelinlik modelleri için bu tarza şahit olabilirsiniz.

Bu elbise bir prenses gelinin özüdür. Klasik balo elbisesi, şelale tül katmanları, illüzyon korsajı ve zar zor arkada duvak eklenmesiyle canlanıyor.  İşte tam görüntü bir prenses model gelinlik.

Bu göz kamaştırıcı tasarımda organik pastoral çekicilik, tatlı gelin modasıyla çarpışıyor. Omuzları açık kollu gömme bir korse, ince bir kılıf ve geniş bir üst etekle mükemmel bir uyum sağlar. Pastel tonlu tuval, yabani çiçeklerden esinlenilen kirli beyaz nakış ve aplikelerle hayat buluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like