İddialı Ve Rengarenk: 2020 Makyaj Trendleri

2019, güzellik için dönüm noktasıydı. Dumanlı göz makyajının yükselişini gördük, avangard göz kalemi, etkili renkli göz farı ve makyajın her yerinde parıltı görmüş olduk . Ayrıca soft ışıltılı ciltlerin ve şeftali-pembe dudak renklerinin yükselişini gördük. Kalın mavi göz farı, siyah kalem eyeliner ve parlak kaygan dudaklar gibi 90’lardan esinlenen bazı trendlerde bile büyük bir canlanma oldu. Peki 2020 makyaj modası bizi nereye götürüyor? Bu, güzellik meraklıları için oldukça heyecanlı bir an! Hazır mısın? En ünlü makyaj sanatçılarına göre, en büyük 2020 makyaj trendleri

Beyaz eyeliner ve şekilli eyeliner 2020 makyaj trendleri arasında
Beyaz eyeliner ve şekilli eyeliner 2020 makyaj trendleri arasında

İddialı göz makyajı şekilleri 2020 makyaj trendleri arasında

Geometik şekillerden ilham alan göz farı şekilleri, eyeliner modelleri 2020 makyaj modasına yön veriyor. Tabi bu makyaj modelini siyah ve kahverengi makyaj ürünlerinden ziyade neon pembe ve sarılar karşılıyor.


 

Beyaz eyeliner trendi 2020 makyaj modası sıralamasında

Simsiyah dumanlı eyeliner bu yıl yerini bembeyaz net eyelinerlara bırakıyor. Doğru kombinleme ile harika duracak bumakyaj stili, 2020 makyaj trendleri arasında en cesur seçeneklerden biri! Ve elbette beyaz eyelinerın top sıralamada olmasıyla beraber, devamında renkli eyeliner stilleri de 2020 trendleri arasında!

Ürün tavsiyeleri

 

kırmızıruj ve iddialı allık 2020 makyaj modası lsitesinde
kırmızı ruj ve iddialı allık 2020 makyaj modası lsitesinde

Soft makyajı tamamlayan kırmızı ruj

Gösterişli makyajların gösterişli ürünü kırmızı ruj, 2020 yılında soft ve nude makyajların vazgeçilmez unsuru oluyor. Bol highlight kullanılmış ve oldukça sade bir göz makyajıyla bitirilmiş bir makyajın en önemli kilit noktası kıpkırmızı bir ruj!

Ürün tavsiyeleri

 

Yanaklara ve burna yumuşak pembe rengi allık sürmek

İşte sevimli ve feminen görünmenin anahtarı! Yumuşak pembe ve şeftali tonları artık sadece yanaklarda değil, burnun üzerinde de yerini aldı. Toz allıklarından yanaklar ve burun boyunca sürüldüğü 2020 makyaj modası, adeta prensesleri ağırlıyor.


Ürün tavsiyeleri

 

Renkli farlar ve glitter makyaj
Renkli farlar ve glitter makyaj

Renkli göz kapakları

Neon farların beyaz eyelinera eşlik ettiği 2020 modasında, başrolü oynayacak yerler gözler! Parlak mavilerden metalik sarılara kadar tamamen neon farla kaplanmış rengarenk göz kapakları bu senenin modası!

Ürün tavsiyeleri

Süsleme detayları 2020 makyaj trendleri içerisinde

İnci boncuklardan parlak taşlara kadar her süsleme detayı, 2020 makyajlarında görülecek. Podyumlarda etkileri devam eden bu trend iddiasından ödün vermeyen kadınlar için!

2020 makyaj trendleri arasından her stile ve tarza sahip kadınlar için bir madde bulacağınız gibi, feminenliğinizi yansıtacak detaylar büyüleyici bir 2020 yazı geçirmenize olanak tanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like