Besleyici Serumlarla Cildinizi Kandırın! En İyi 5 Serum

En etkili cilt serumlarını derliyoruz. Uzmanlar cilt serumlarını 25 yaşının altındaki kadınların kullanmasını uygun bulmamaktadır. Fakat genç yaşlara uygun cilt serumları da yavaş yavaş güzellik sektöründe yerini almaktadır.

Gece Kırışıklık Karşıtı, C vitamini serumu, sabah serumu, asitik serumlar… ve daha bir çoğu. Peki denenmiş ürünlerden hangileri en iyi ve en etkili.Bu yazımızda sizin için toparladık. Sırasız olarak 🙂

1- Murad Retinol Youth Renewal Serum

 

Her yaşta, hassas cilde hoş geldiniz: Gördüğünüz yaşlanma belirtilerini ve henüz göremediklerinizi en aza indirmeye yardımcı olur. Tahrişi en aza indirmek ve faydaları uzatmak için  anında bir doz retinol sağlar.

 

 

 

 

 

2- The Ordinary “Buffet”

 

 

Bu formül, aynı anda birden çok yaşlanma belirtisini hedeflemek için kapsamlı bir dizi araştırılmış teknolojiyi birleştirir. The Ordinary markası serum konusunda en çok kullanılan markalardan biridir. Kullanıcıları bu serum ve asidikleri deneyimleyip memnun kalmışlardır.

 

 

 

3- Estee Lauder Advanced Night Repair Serum

Etkisi yıllarca süren araştırmalar ile kanıtlanmıştır. Ve kullanıcıları bu ürünü kullandıktan sonra bebek gibi bir yüz, giderilmiş gözaltı morlukları ve kırışıklıkları test etmişlerdir.

 

 

 

 

 

4- Missha Time Revolution Night Repair Borabit Ampoule
 

 

Pürüzsüz ve sıkı, güzel bir cilt elde etmek için gece rutininizde gerekli Aktivatör Ampulünü günlük olarak kullanın.  Bu Revulation ürünü cildinize temel cilt bakımınızda eksik vitaminler içerir ve nem sağlar.

 

 

 

 

 

 

 

5- Shiseido Future Solution LX Ultimate Regenerating Serum

Bu serum, gerçekten inanılmaz ! Yaşlanmaya karşı direnç göstermektedir. Yoğun kırışıklıklara meydan okur ve bu formül ile daima genç kalacaksınız. Serum, kırışıklıkların, donukluğun ve gözeneklerin görünümünü belirgin şekilde azaltır. Her sabah sert, dolgun genç görünümlü bir cilt ortaya çıkar.

 

 

 

 

Sizde serum kullanmayı düşünüyorsanız, cilt tipinizi iyi keşfetmeli ve size zarar vermeyecek yaşınıza uygun ürünleri kullanmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like