Plajda Hızlı Bronzlaşmak İçin Hemen Almanız Gereken 5 Bronzlaştırıcı Krem

Bronz ten, az mevsimi yaklaştığında, çoğu kadının hayalleri arasındadır. Aydınlık ve pürüzsüz kahvemsi bronz bir ten, tatilin habercisi olmakla beraber oldukça hoş bir görünüm de vermektedir. Peki sizler bronzlaşmak için neler yapıyorsunuz?  Kalıcı bronzluk elde edebileceğiniz en iyi bronzlaştırıcı yağların neler olduğunu biliyor musunuz? İşte tüm vücudunuzu birkaç güneşlenmede  yaza hazırlayacak, bronzlaşma için çok çaba sarf etmeyeceğiniz bronzlaştırıcı krem önerileri …

Eda Taşpınar Bronzing Bomb / Nuxe, Tanning Oil Low Protection / Eda Taşpınar Yoğun Bronzlaştırıcı Yağ
Eda Taşpınar Bronzing Bomb / Nuxe, Tanning Oil Low Protection / Eda Taşpınar Yoğun Bronzlaştırıcı Yağ

Hızlı Bronzlaşma: Eda Taşpınar Bronzing Bomb

200 ml’lik gösterişli bir kutuda satılan bu bronzlaşma kremi, güneşe çıkmadan 15 dk önce sürüldüğünde inanılmaz bir etki göstermektedir. Genellikle esmer ve kumral tenliler için uygun olan bu ürünü, beyaz tenlilerin kullanması sakıncalı olabilir. İçeriğinde ayçiçeği tohumu yağı, Hindistan cevizi yağı bulunan bu bronzlaştırıcı sprey, sadece cildinizi bronzlaştırmakla kalmaz, nefes almasını ve yatışmasını da büyük ölçüde sağlamaktadır. 

Garnier Ambre Solaire Yoğun Bronzlaştırıcı Yağ

Cilde kattığı parlaklık ile ön plana çıkan bu bronzlaştırıcı yağ, en hızlı emilen yapısı ile tüm vücut tipleri için üretilmiştir. Beyaz tenliler için bronzlaştırıcı önerileri arasında ilk seçenek olan bu yağ, Hindistan cevizi içeren yapısıyla mis gibi kokmaktadır.

 

Hawaiian Tropic bronzlaşma kremi
Hawaiian Tropic bronzlaşma kremi

Hawaiian Tropic

200 ml kahverengi bir şişede bulunan bu ürün kızarmadan bronzlaşmak isteyenler için oldukça ideal! Güneşlenmeye başlamadan 20 dk önce tüm vücudunuza eşit miktarda sürerek, ve günlük kısa güneşlenmelerle, aradığınız bronzluğa kavuşacağınız Hawaiian Tropic brozlaşma spreyi, 8 saat boyunca suya dayanıklı bir yapıya sahiptir. İçerisindeki hindistan cevizi ve egzotik çiçeklerin formülüne en yakından şahitlik edebileceksiniz.

 

Nuxe, Tanning Oil Low Protection

Nuxe ürünlerinin kaliteli oluşu göz ardı edilemeyecek bir detaydır. SPF10 güneş korumasına sahip bronzlaştırıcı yağ, hem vücutta hem de yüz de kullanılabilmektedir. Kullanımından sonraki doğal bronzluğu anında fark edeceğiniz bu ürünün sadece bronzlaşma yeteneği yok, aynı zamanda cildin yaşlanma belirtilerini azaltarak, zararlı dış etkenlere karşı korumaktadır.

 

Eda Taşpınar Yoğun Bronzlaştırıcı Yağ

Başlangıçta Bronzing Bomb kadar ciddi bir bronzluk sağlamayan bu bronzlaştırıcı sprey ,  beyaz tenliler için bronzlaştırıcı seçenekleri arasındadır. Normal boy ve seyahat  boy olarak iki farklı ölçüde satılan bu ürün, yaz aylarının vazgeçilmez parçası olacak. İdeal bir bronzluk sağlamakla beraber, sık kullanıldığında hızlı etkisini anında görebilirsiniz.


Geçmişten günümüze özellikle kadınların yaz aylarında güzellik kriterlerinden biri haline gelmiş bronzlaşmak , artık yan ürünlerle beraber oldukça kolay bir hale gelmiştir. Bronzlaştırıcı sprey ve bronzlaştırıcı yağlar ile birkaç güneşlenmede  anında doğal bronzlaşma elde edebileceğiniz en iyi bronzlaştırıcı krem rehberimiz, bu yaz çok işinize yarayacak. Peki bu bronzluğu pürüzsüz bir ciltle kombinlemek ister misiniz? İşte epilasyon hakkında herşey

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like