Bu Kış Üzerinizden Eksik Olmayacak Kokular – En İyi Kış Kokuları

Kış ayları moda, güzellik dünyasının tavan yaptığı aylardandır. Kat kat giyinmek her çeşit trendi getirmektedir. İster şık olun, ister spor giyinin mutlaka bir parfüm arayışı içine girersiniz. Önemli olan kalıcılık ve hoş bir koku..

Bu kışta kendinizi yenileyin, kokunuzda bir tarz yaratın. Kendi kokunuzun dışına çıkarak belki de yepyeni bir sen elde edeceksin. Bu yıl trend olan kış parfümleri hakkında bilgi almaya başlayabiliriz.

En güzel akşamınız da hangi kokuyu tercih etmelisiniz?
 

  1. Miss Dior 

Bu parfüm satışa çıktığı ilk günden beri çokça satılıyor. Tercih edilmesinin en büyük sebebi gülün farklı türlerine sahip olması. Ve tabi ki kafamıza kazınan Natalia Portman efekti. Natalia Portman ile tanıtıldı ve rekor kırdı. Bu yıl en çok satışı olan parfümlerden biri haline geldi.

      2. Valentino Dinna

Bu parfüm insanları mest ediyor. Dolce Vita’nın ruhunu yakalayan Zamansız Bir Koku. Asil bileşenlerin kontrastına sahip Klasik Floriental. Iris ve Patchouli’nin notları, Rose Absolue ve Peach’in Aydınlık Dişiliği ile yan yana duran, Zarif Duygusallığın uzun süreli izini bırakır.

     3. Versace Bright Crystal

Önce şişesini konuşmak lazım. Oldukça göz doldurucu tarzı ile sadece koku olarak değil, makyaj masanızda da şahane bir görüntü yaratacak. Kış ayında bile çiçeksi bir koku arayanlar hemen bu parfüme koşmalı. Kalıcılığı oldukça uzun.

     4. Chloe Nomade

Ben ağır kokulardan hoşlanmam diyenlerin ilk tercihi. Çok ideal bir parfüm, hafif, fresh.. Chloe Nomade, deneyimler ve karşılaşmalar ile gelişen dünyanın güzelliğine açık bir kadının ruhunu özetliyor. Kiraz eriğinin tatlılığı ve frezyanın tazeliğiyle örtülmüş yoğun meşe yosunu karakterine sahip bir parfüm.


      5. Yves Saint Laurent Mon Paris

Fiyatı oldukça cep yaksa da bu koku akılda kalıcılığı ile kış parfümleri arasına hemen girebildi. En iyi kış parfümleri listemizin olmazsa olmazıydı. Mon Paris’i bilek içleri ve kulak memelerinin altına püskürtün. Mon Paris sizi anı yakalamaya teşvik eden bir koku; şimdiyi aşmak; ve tutkulu bir akşam yemeğinde bu parfüme adapte olacaksınız. Geleneksel unsurların yeniden keşfi olan yeni çiçek parfümü, bugün bu özel parfümü ile kış ayına damgasını vurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like