Evde Bronzlaşma, Evde Nasıl Bronzlaşılır, Evde Bronzlaşmak !

Evde bronzlaşma ve bir kaç ürün dışında hiçbir yardım almadan evde doğal görünümlü bir bronzluk elde etmek mümkün müdür? Biraz araştırma, uzman röportajları kaynaklı ipuçları ve doğru ürünler. Yaz da yaklaşıyorken, evde mükemmel bronzluk için en iyi ipuçlarını sunuyoruz. Evde nasıl bronzlaşılır merak ediyorsanız yazının devamını okuyunuz.

Evde Bronzlaşma

1. Kendinizi Tanıyın.

İlk kez bu işlemi yapacaksınız vücut özelliklerinizi ön plana alın. Evde bronzlaşma için cilt tonunuzu 5 ila 7 gün boyunca tamamen değiştirecek bir bronzluk elde etme konusunda gergin hissediyorsanız, doğru araştırmalar yapmalısınız.

2. Uygun Ürünleri Toplayın.

Kendinden bronzlaştırıcılar genellikle tek bir şişeyle paketlense de, mümkün olan en iyi sonuçlar için serileri deneyin. Bir çok marka evde güneşsiz bronzlaşmak için geçici ürünler çıkartmıştır. Bu ürünleri deneyebilirsiniz.

3. Bronzlaşmadan Önce Kendinizi Tıraş Edin

Evde nasıl bronzlaşılır sorusunun cevabı için tüm adımları uygulamalısınız.

Bu adımların başında olan ve gerçekten eşit bir renk için, uygulama esnasında pürüzsüz bir alan isteyeceksiniz. Ayrıca, bronzluğun eşit olduğundan emin olmak ve ölü deriden kurtulmak için bronzluğunuzdan 24 saat önce tamamen kendinize peeling yapmalısınız.

4. Sorunlu Alanlar

Evde bronzlaşmak uygulamadan önce sivilcelere veya cildin normal olarak kuru olan bölgelerine özel dikkat göstermen gerekir. Ek olarak, akne veya egzama gibi uğraştığınız herhangi bir cilt rahatsızlığına Q-Tip veya pamuk kullanarak konsantre bir miktarda nemlendirici uygulamak isteyeceksiniz. Kendinden bronzlaştırıcıdaki bileşenler, bu alanlarla temas ettiğinde daha koyulaşır ve ekstra nem, ürünün gizlemek istediğiniz şeyi vurgulamasını engeller.

5. Kullandığınız Ürün Miktarında Çok Cömert Olun

Çok karanlık olmaktan korkan ilk kez uygulayanlar, uygularken büyük ürün küreleri kullanmakta tereddüt edebilirler. Olma. Zebra benzeri çizgiler, ürün eksikliğinden ve aşırı sürtünmeden kaynaklanır. Ürünün cilt üzerinde zahmetsizce ve pürüzsüzce kayması ve fazlalıkları bronzlaşma eldiveninizle temizlemesi için her zaman yeterince kullanın.

6. Ellerinize ve Ayaklarınıza Uygulama Yapmaktan Kaçınmayın

Eğer vücudunuzun diğer tüm alanlarda ürünle cömert olmak isterken, aslında ürünü uygulanmaması gerektiğini tüm el ve ayak. Her zaman fazla ürünü kollardan ellere ve arta kalan ürünü bacaklardan ayaklara ve ayak bileklerine uygulayın. Bu bölgelere bronzlaştırıcıyı doğrudan uygulamayın çünkü her zaman çok doğal görünmüyor.

Evde bronzlaşmak için adımlara korkmadan devam edin 🙂

7. Bir Arkadaşınızı Yanınızda Bulundurun veya Ulaşılması Zor Alanlara Yönelik Yaratıcı Olun

Sırtınızın ortası veya bacaklarınızın arkası gibi zor bölgelere ulaşmak için püskürtme ağızlı bir bronzlaştırıcı kullanmanızı tavsiye ederken, aynı zamanda bir arkadaşınızı alıp bronzlaşmak için erişemeyeceğiniz alanları eşitlemek için ona verebilirsiniz.

8. Karışırsanız Korkmayın

Bronzluğunuz gelişirse ve istenmeyen koyu bir leke fark ederseniz, asla korkmayın! Muhtemelen zaten sahip olduğunuz ürünleri kullanan ve çözülmüş birkaç kolay bilgi var. “Koyu bölgeye bebek yağı sürün ve 10 dakika bekletin, ardından cildi bir ovalayın ve cildi parlatmak için sıcak, nemli bir bez kullanın.

9. Uygulama Sonrası Neme Dikkat Edin

Sonunda muhteşem, çizgisiz bir ışıltı elde ettikten sonra bile, işin henüz bitmedi. Yüzünüzü ve vücudunuzu sıkı bir nemlendirme ve hafif soyulma, mükemmel uygulanmış bronzluğunuzun bir hafta boyunca kusursuz görünmesini sağlar.

10. İkinci Tura Gitmeden Önce Tüm Bronzlaşma İzlerini Kaldırın

İlk bronzluğunuzun sonuçlarına aşık olduysanız ve bronzun tüm yaz boyunca devam etmesini istiyorsanız, bir sonraki bronzlaşma seansınız için tamamen hazır olduğunuzdan emin olmak isteyeceksiniz. Üç veya dört gün sonra yağlanma, bronzluğunuzun daha eşit bir şekilde dağılmasına yardımcı olur. Yeni bir bronzlaşma turuna başlamaya hazır olmadan önce tamamen bronzlaşmış olmalısınız.

Peki evde güneşsiz bronzlaştırıcı yapımı nasıldır?

  • Kakao
  • Nemlendirici

Bu ürünleri vücudunuza sürüp kurumasını bekleyin ve sokağa çıkmaya hazırsınız 🙂

Kakao Yağı ile Evde Bronzlaşma

Bronzlaşmak için doğal yöntemler arasında kakao yağı ilk sırada gelir. Kakao yağını vücudunuza sürdüğünüzde evde de olsanız, plajda da olsanız sizi güneşin altında 15 dakika içerisinde bronzlaştıracaktır.

Evde bronzlaşmak için her zaman doğru ürün ve doğru adımları takip etmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like