Güzellik Sırları: Cansu Dere’nin Güzellik ve Gençlik Sırları !

Son aylarda popüler hale gelen Sadakatsiz dizisi hem konusuyla hemde oyuncularıyla oldukça konuşuluyor. Dizi konu olarak; Bir doktorun (Cansu Dere), eşi tarafından aldatilmasını öğrenmesi ile başlıyor. Arkadaşları dahil herkesin ona ihanet ettiğini konu alıyor. Özellikle Cansu Dere oyunculuğu ile oldukça konuşuldu. Son dönemlerde en iyi oyunculuk sergileyen sanatçılardan biri kendisi.. Sadakatsiz dizisi ile birlikte Cansu Dere’nin güzelliği sosyal medyada popüler hale geldi. 40 yaşında olan oyuncu görünümü ile 20li yaşlarında bir genç kızı andırıyor. Herkes bunun sebebini merak etmekte. Şimdi gelelim konumuza; Cansu Dere’nin güzellik sırları.


Cansu Dere Güzellik Sırları

Cansu Dere In Style dergisine verdiği röportajda gençlik ve güzellik sırları hakkında şunlardan bahsetti.

Öncelikle güzelliği ile ilgili; “Genlerime şükran borçluyum. Geri kalanı da elbette bana düşüyor. Kendime iyi davranmam gerektiğini biliyorum. İnsanın ömrü boyunca onu taşıyacak olan bedenine saygı ve kıymet göstermesi gerektiğine inanıyorum” demişti.

Fakat genlerinin yanı sıra mutlaka cildine ve vücuduna bakım yaptığını belirtiyor.

Cansu Dere özellikle tarzı, makyajı ve oyunculuğu ile çok çok seviliyor. Dünyayı dolaşmayı,  keşifler yapmayı; kendisine güven duyan duruşuyla oldukça sevilen oyuncu saç bakım sırlarını anlattı. Ekran önünde görülen bakımlı, parlak saçları günlük hayatında da bu şekilde..

Peki Cansu Dere’nin saç bakım sırları nedir?

Kesinlikle her zaman istikrarlı olarak uyguladığı bakımdan başlıyor. Güzelliği her haliyle ortada.. Yıllardır uzun saçlarını kullansada Sadakatsiz dizisi ile karşımıza kısaltılmış hali ile çıktı. Bu hali de ünlü oyuncuyu oldukçada hoş görünüyor. Saçlarının en kötü olduğu durumda bile her zaman düşünüp kendi çözümü ürettiğini belirtiyor. Cansu Dere güzellik sırları ve saçları için için Elseve Komple Onarıcı 5 kullanıyor. Özellikle yaz aylarında yıpranan saçlarını bu ürünle koruyor.


Cansu Dere, formunu nasıl koruyor?

Cansu Dere nasıl bu kadar zayıf kalabilir? Cansu Dere çocukluğundan beri tatlıları sevmediğini belirtti. Cansu Dere, “Herkes benim fiziğimi nasıl koruduğumu soruyor. Oysa ben diyet yapmaktan nefret ederim. Ancak yıllardır hep sebze ağırlıklı beslenirim. Sürekli koşu yaparım. Yaz geldiğinde çok yüzerim. Bu yüzden benim kilo sorunum olmaz. İlerde de olacağını hiç sanmıyorum.” olarak açıkça neden kilo almadığını belirtiyor. Cansu Dere güzellik sırları için bazı detayları bu şekilde aktarıyor.

Biz Cansu Dere’yi Sadakatsiz dizisi ile izlemeye devam edelim ve Cansu Dere’nin güzellik sırları da dikkate mutlaka alalım..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like