Güzellik Sırları: Defne Samyeli Güzellik ve Gençlik Sırları !

Defne Samyeli, senelerce ekranlardaydı. Yüzüne sıkça aşina olduğumuz ve herkes tarafından çokça beğenilen bir kadın. Uzun yıllar ekran önünde gelişimini ve değişimini izlemeye fırsatı yakaladık. Peki yıllar geçmesine rağmen Defne Samyeli nasıl aynı kalabildi. İşte Defne Samyeli güzellik sırları.

Defne Samyeli Güzellik Sırları

Yıllarca yaptığı işlerle gündeme gelen Defne Samyeli, bu dönemde aşk hayatı ile oldukça fazla konuşulmaya başlandı. Özellikle Cem Yılmaz ile olan ilişkisi gündeme bomba gibi düşmüştü. Birliktelikleri kadar ayrılıkları da oldukça konuşuldu.

Ama asıl konu olan şey Defne Samyeli güzelliği idi. Başlarda bu kadar belli olmuyordu çünkü yanında kıyaslama yapacak biri yoktu.
Fakat kızları büyüdükçe Defne Samyeli nasıl genç kalıyor sorularını akıllara getirdi.

Kızları ile neredeyse aynı yaşta görünen Defne Samyeli’nin güzellik sırları ile merak konusu oldu.

Defne Samyeli katıldığı ve röportaj verdiği dergilerde estetiği olmadığını belirtmişti. Bir çok kesim buna inanmadı. Fakat kendisinin açıklamaları bu şekilde idi.

Defne Samyeli güzelliği ile ilgili “Güzellik takıntım yok. Cildimi korumaya çalışıyorum. Rutin şeyleri uyguluyorum. Bana göre ekstra bir şey yapmıyorum ama insanlara göre çok şey yapıyorum. Bazı şeyler alışkanlık oldu…” şeklinde açıklamalar yaptı.

Peki bu formu ve gençliği yıllar geçmesine rağmen nasıl hâlâ aynı kalabiliyor.

Defne Samyeli formunu nasıl koruyor? Bu konular herkesin aklında bir merak olarak kaldı.

Iste Defne Samyeli Güzellik Sırları

Defne Samyeli yıllar boyunca hep spor yapmış ve rutinlerinden hiç vazgecmemiştir. Ona göre normal olan bu alışkanlıklar herkese fazla gelsede spor ve sağlık ona göre olmazsa olmaz.

Anlaması zor olsa da Defne Samyeli 40 yaşlarında.. Adeta kızları ile aynı yaşlarda görünüyor.


Defne Samyeli Gençliği

Defne Samyeli güne başlarken hazırladığı elmalı, limonlu, tarçınlı, zencefilli ve sirkeli sıcak bir su içip sabaha başlıyor.

Normalde hayatında makyajı çokça kullanmadığını belirtiyor.

Özellikle Defne Samyeli cilt bakımı için susam yağı kullanmaktadır.

Yüzü için kullandığı ve çokça faydalı olduğunu düşündüğü maske ise kahve, kakao, bal ve yoğurt ile yaptığı oldukça faydalı bir karışım.

Defne Samyeli güzellik sırları ile alakalı başlıca bunları belirtmiştir. Sanıyoruz ki kızları da bu yaşlara geldiğinde kendisi gibi genç ve güzel görünecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like