Güzellik Sırları: Tuba Büyüküstün Güzellik Sırları

Tuba Büyüküstün yeni dizisi ile ekranlara geleceğinden söz edilmeye başlandığından itibaren Tuba Büyüküstün güzellik sırları oldukça merak konusu olmaya başladı. Yaşına göre oldukça genç görünen oyuncunun hem yurtiçinde hemde yurtdışında oldukça fazla oranda hayran kitlesi bulunuyor.

Özellikle Kara Para Aşk, Cesur ve Güzel dizilerindeki oyunculuğuyla büyük beğeni toplayan oyuncunun son dönemlerde yeniden ekranlara dönmesiyle en çok konuşulan yanı güzellliği oldu.

Tuba Büyüküstün Güzellik Sırları

Güzel oyuncu dizi ve filmleri sebebiyle, makyaj yapma ihtiyacı ile karşı karşıya olduğunu biliyor. Fazla makyajın zararlarını ve oluşabilecek tahrişin önüne pembe maske ile geçiyor. Cildindeki solgunluğu atmak ve daha canlı bir görüntü elde etmek için ise vitaminlerden faydalanıyor.


Tuba Büyüküstün’ün en sevdiği besin sebzeler.. Güzel oyuncu formunda sebze ve meyve grupları ile oldukça iyi bir bağı olmasına borçlu olduğunu belirtiyor. Set aralarında ise kendini iyi hissetmek için bitki çayları içiyor. Böylece daha arınmış ve zinde hissettiğini söylüyor.

Youtube kanalında da ara ara yaptığı yayınlarda güzellik sırrının aslında doğal ürünler ve doğal besinler olduğunu belirtmişti. Cildine genellikle kimyasal bir ürün kullanmadığını hatta cildi için bir güzellik rutini bulunmadığını, tek yaptığı şeyin yüzünü yıkayıp nemlendirici sürmek olduğunu söyledi.

Bunun nedenini kişisel olarak belirtip, “Fazlasını yapmak için çok tembelim” diyerek belirtti.

Pandemi döneminde kendisi de herkes gibi, ailesi ile evde kalmayı tercih ediyor. İkizleri ile bu süreçte oldukça vakit geçiren Tuba Büyüküstün, ekranlara yeni dizi ile dönmeye karar verdi.

Ünlülerin Güzellik Sırları

Tuba Büyüküstün de bazı ünlülerimiz gibi Arap dünyasında oldukça beğenilen bir oyuncumuz. Hatta bir Arap dergisi Jennifer Lopez ve Tuba Büyüküstün gibi ünlülerin cazibeleri hakkında bir yazı yayınladı ! Lopez ve Büyüküstün’ü yan yana ele alan dergide geçen bazı kısımları ele alacağız.

Dergiye göre;

Her ünlü, harika oranla doğmuş değildir; Bazılarının kırmızı halıda yada ekranda her zaman hazır görünümlerini korumak için gerçekten çok çalışması gerekiyor. Hollywood yıldızı Jennifer Lopez ve Türk yıldız Tuba Büyüküstün güzellik sırları için bazı bilgiler verdi.
Arap dünyasında oldukça popüler olan bir röportajda Tuba Büyüküstün, vücudundaki toksinleri bol su ve sıvı içmeye dayalı bir diyet uyguladığını, en önemlisi nar suyunun toksinlerin atılmasındaki etkisini artırdığını söyledi. Vücudunu arındırmaktan bahsettiği bitkisel içeceklerin yanı sıra, haftada sadece bir kez et yiyor ve abur cuburlardan uzak duruyor.
Tuba Büyüküstün güzellik sırrı için en önemlisi; programı ne kadar yoğun olursa olsun günlük olarak spor yapmaktır.
Öte yandan Hollywood yıldızı Jennifer Lopez’de, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir röportajda yeterince uyumaya, yeterince su almaya odaklandığını ve güneş kremi olmadan evinden asla çıkmadığını söyledi. Bu yıldız aynı zamanda kadınları her an kendine güvenmeye teşvik etti.

Aslında bu iki ünlü, güzelliklerini oldukça benzer detaylar ile koruyorlar. Spor, su ve doğal kremler ve besinler.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like