Kısa Sürede Etkili: Gür Saçlar İçin Mucizevi Saç Maskesi

Şaşırtıcı gür saçlarınız, sadece sağlığınızın değil, aynı zamanda kendinizi ne kadar güzelliğinize adanmış olduğunuzun da simgesidir. Ve şüphesiz, hacimli saçlar kesinlikle göz kamaştırıcı görünmektedirler. Sadece muhteşem görünmekle kalmıyorlar, bununla beraber doğru beslenmenin bir işareti ve gür saçı olan bir kişiyi gördüğünüzde, saçlarına gizlice göz attığınızı fark ettiniz mi? Bundan dolayı, bugün evinize rahatça saç gürleştirmek için denenmiş ve kontrol edilmiş bir yoldan bahsedeceğiz. Bu maske, gür saçlar için hem oldukça ucuz ve hızlı çözüm bulunabilen bir yoldur.


İnce saçların getirdiği dolgun olmayan görüntüden ve yavaş saç büyümesinden bıktınız mı? Birçok kozmetik ürününü ve saç maskesini deneyip zayıf görünen saçlarınız için henüz bir çözüm bulamadınız mı? Saçlarınızdaki kimyasalları kullanmayı bırakmanın zamanı geldi. Anında değişiklik görmeyebilirsiniz, ancak saçınıza uzun solukta yardımcı olacak hacimli saçlar için bu etkili karışım, içerisinde bulunan organik ürünlerle aradığınız maske! Gür saçlar için ilk olarak yapmanız gerekenler biri saçlarınıza çok iyi bakmak ve düzenli olarak ona istediği vitaminleri vermenizdir. Özellikle birçok şampuanın içerisinde bulunan yağlarında bizzat saça uygulanması, şampuan içerisinde kullanmaktan daha etkili olacak ve beklediğiniz sonucu hızlandıracak.

İşte gür saçlar için maske tarifi
İşte gürleştiren maske tarifi

İşte gür saçlar için maske tarifi

  • Argan yağı
  • Çörek otu yağı
  • Yılan yağı
  • Çay ağacı yağı
  • Zeytinyağı
  • Tatlı badem yağı
  • Susam yağı
  • Bepanthen Ampul

 

İşte hacimli saçlar için maske yapılışı
İşte hacimli saçlar için maske yapılışı

İşte hacimli saçlar için maske yapılışı
Gür saçlar için maske tarifindeki tüm malzemeleri saçınızın yoğunluğuna göre 1 tatlı kaşığı veya 1 çay kaşığı olacak şekilde cam bir kapta karıştırın. Her ürünün ölçeğinin aynı olması gerektiğine dikkat edin. Kısa saçlı kadınlar 1 çay kaşığı kullanabileceği gibi, daha fazla maskenin uygulanması gereken saçlar 1 tatlı kaşığı ürün kullanmalıdır. Karışımı her kullanım için yeniden hazırlayarak, haftada bir gün saç diplerinize masaj yapıp ve kalan ürünü saç uçlarınıza  kadar yedirip 1 saat bekletiniz.

Organik içeriğiyle rahatlıkla kullanabileceğiniz bu etkili maske hacimli saçlar için harika bir ürün olacak. Saçı parlak gösteren argan yağından yeni saçlar çıkaran çörek otu yağına, saç uzamasına yardımcı yılan yağından saçı besleyen çay ağacı yağına kadar her özelliğinden yararlanacağınız bu etkili saç gürleştiren maske kısa sürede gür saçlar için mucizevi bir çözüm olacak. Gür saçlar için hızlı ve günlük bir çözüm istiyorsanız Dyson saç şekillendirme seti aradığınız alet olabilir! Bir de buna göz atın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like