Hailey Baldwin Güzellik Rutini

Hailey’s Sabah Cilt Bakımı Rutini

1. Arınıcı:
“Sabah suratımı yıkamalıyım, ama genellikle yıkamayı sevmem.”

2. C Vitamini:
SkinCeuticals CE Ferulic : “Bu serum benim gözdem.”


3. Serumlar: SkinMedica HA5 Gençleştirici : “Buna yeni başladım, cildimin soğukta çatlamasını önlemeye destekçi oldu.”

Sturm Glow Drops : “Dr. Paris Sturm tarafından bu Glow Drops ile başlıyorum. Paris Moda Haftası sırasında bir makyaj sanatçısı aracılığıyla eşyalarına tesadüftüm. Gerçeğinde sizi parıltılı yapıyorlar, ama aynı zamanda size bu hoş natürel asansörü veriyorlar .”

Barbara Sturm Sakinleştirici Serum : ” Sakinleştirici serumu beğeniyorum, gerçekten çok iyi. Gerçekten kızarıyorum zira cildim özellikle kuru olduğunda, özellikle alerji mevsiminde.”

4. Nemlendiriciler:
Augustinus Bader Zengin Krem : “Her günüm. Bu benim üçüncü şişem! Gerçekten nem mevzusunda büyüküm. Sanırım bir hayli insan nemin onları dağıldığını düşünüyor ama bu cilt bakım rutininizin çok ehemmiyetli bir parçası.”

Barbara Sturm Yüz Kremi : “Tüm Barbara Sturm ürünlerini kullanıyorum. Maskeleri, yüz kremi, kızdırma serumu – inanılmazlar ve aynı zamanda en güzel insan.”

5. Yüz Yağı:
Vintner’ın Kızı etken Botanik Serumu : “Yüz ve vücut yağlarını sevme eğilimindeyim, sadece gözeneklerimi tıkamaları mevzusunda endişeleniyorum. Şimdiye kadar bu benim favorim oldu ve çok ağır hissetmedi.”

6. Güneş Kremi:
EltaMD UV Net Geniş Spektrumlu SPF 46 : “gerçek dışı söyleyemem, her zaman SPF giymem fakat bunu meydana getirdiğimda cildimi patlatmayan tek kişi. Güneş koruyucuya karşı çok duyarlıım.”

7. Kapatıcı:
Tom Ford Gizleyici Kalem : “Bu Tom Ford kapatıcısını kullanıyorum. Günlerimde olabildiğince az makyaj yapıyorum, çünkü her süre cildime sert, ağır makyaj yapıyorum. Eğer her gün yapıyorsam makyaj, her vakit BarePro Glow Highlighters ve bir ihtimal biraz kapatıcı kullanıyorum. ”


9. Bronzlaştırıcı:
Tom Ford Shade and Illuminate : “sonra bronzlaşmaya gideceğim, çünkü açık ki parıltılı görünmekle, bronzlaşmak … Bununla birlikte geliyor. Bu yüzden bu Tom Ford paletini kullanıyorum. Sadece bronzlaştırıcı dercetmek istemiyorum elmacık kemiklerimi; gerçek yanaklarıma da koydum, çünkü bence daha bronz görünmeni sağlıyor. “

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like