En Hızlı İç Bacak İnceltme Yöntemleri | İç Bacak Eritme Hareketleri

Birçok kadının zayıflama veya fit olma süreçlerindeki en büyük düşmanlarından biri iç bacaklarında bulunan fazlalıklardır. Her diyete ve aktiviteye rağmen gitmeyen bu iç bacaklar, daha sıkı görünüm konusunda sizin için bir engel olabilir. Peki iç bacak diyeti konusunda doğru bilinen yanlışlar neler? İç bacak eritme hareketlerini doğru uyguluyor musunuz? Tüm bu çabaya başlamak yerine elinize yiyeceğinizi alıp koltuğunuza uzanmayı tercih ederseniz, istediğiniz hedefe asla ulaşamazsınız. İç bacak inceltmek için evde veya spor salonunda olmanız hiç fark etmiyor! Düzenli bir diyet uygulayarak, ve doğru iç bacak hareketleri yaparak istediğiniz görünüme kavuşmanız oldukça mümkün…

İç Bacak Eritme Diyeti
İç Bacak Eritme Diyeti

İç Bacak Eritme Diyeti

İç bacak inceltmek için neler yapılması gerek sorunuzun en doğru yanıtı, başlangıçta doğru bir beslenme düzeniyle ilerlemek olacaktır. Tek başına egzersiz uygulamanın yanlış olacağı gibi, sadece diyet ile iç bacak yağlarının yok edilmesinin de mümkün olmayacağını bilmeniz gerekmektedir. İlk olarak her vücut yağını yok etme sürecindeki yağ ve karbonhidratlardan uzak durma aşamanız burda da geçerli olacaktır. Atıştırmalıklar tüketmek yerine bunu daha sağlıklı atıştırmalıklara dönüştürebilirsiniz. Yüksek protein almak iç bacak inceltme sürecinizde en büyük destekçiniz olacaktır. Sadece yiyeceklerin değil içeceklerin de size kalori sağlayacağını unutmayın. Kalorinizi uygun ölçüde az tutarak vücut yağ oranınızın zaman içinde düşmesini sağlamalısınız.


 

İç bacak inceltme hareketleri, iç bacak eritme egzersizleri
İç bacak inceltme hareketleri,

İç bacak inceltme hareketleri

İç bacak için doğru ve düzenli spor programına başlamak için ilk olarak sporunuza kardiyo ile başlamanız gerekecek. Bu hem vücudunuzu iç bacak egzersizleri için uygun bir tempoya sokacak hem de metabolizmanızı arttıracaktır. Aerobik egzersizler yağ yakım sürecinizin hızlanmasını sağlamaktadır. Sizler için derlediğimiz iç bacak eritme hareketleri ,  iç bacak kaslarınızı hedeflemeniz, bacaklarınızı inceltmeniz ve burada bulunan yağları en kısa sürede vücudunuzdan atmanız için en harika yol olacaktır.

  • Burpee
  • Curtsy Lunge
  • Glute Kickbacks
  • Frog Jumps
  • Jumping Jacks
  • Sumo Squat
  • Suma Goblet Squat
İç bacak eritme süreciniz her ne kadar zor gibi görünen bir deneyim olsa da, vücudumuzun birçok noktasında böyle eritmesi zor gibi görünen kısımlar vardır. bunlardan biri ise alt karın olmaktadır. Peki alt karın  eritme konusundaki yazımızın size bu konuda destek olmasını ister misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like