Kuru Ciltler için Nemlendirici Önerileri

Kışın kuruyan ciltler yazın da güneş ışınlarıyla kurumaya devam ediyor. Kuru ciltler can sıkıcı noktasına gelmeden önlem almak sorunun büyümesine engel olacaktır. Kuru ciltlerin nemlendirilmesi için ilk olarak gündelik su tüketiminin artırılması önerilmektedir. Günde en 2,5 litre su tüketerek (Daha fazla içebiliyorsanız ne güzel) vücudunuzun su ihtiyacını karşılayıp, daha canlı bir cilde sahip olabilirsiniz. Yaz – kış fark etmeden içeriğinde çinko olan güneş kremlerini kullanın, bu ürünler cildinizin kurumasına engel olacaktır. Kuru cilt ve atopik ciltler olarak da kuru ciltler kendi arasında ayrılmaktadır. Kuru ciltler için nemlendirici olması yeterli olurken atopik kuru ciltler ise kaşıntı ve dökülmeye sebebiyet vermektedir. Bu durumlar can sıksa da birçok marka yeniledikleri içeriklerle kuru ciltler için başarılı nemlendiricilerini satışa sundu.

Kuru Ciltler için Nemlendirici

Kuru bir cildi olanlar ilk olarak nemlendirici ürünlerini gün aşırı kullanmalısınız. Hatta akşam yatmadan önce tüm vücudunuzu nemlendirmeniz, sizleri rahatlatabilir. Cilt kurumasını önlemek için bol su içmeyi unutmayın, su bazlı kremler kullanın. Doğal çözümler arıyorsanız eliniz hemen Hindistan cevizi yağına gitsin. Çünkü nemlendirme noktasında büyük faydaları vardır. Ki bazı markaların içeriğinde de Hindistan cevizi yağı bulunmaktadır. Çok kuru cildiniz varsa Hyaluronik asit içeren nem serumları tercih edebilirsiniz. Kuru ciltler için nemlendirici özelliğinin yanı sıra içeriğindeki besleyici ve koruyucu yönleriyle Bioderma Atoderm Cream cilt kuruluğu yaşayanların en çok tercih ettiği ürünlerden biridir.

Bioderma Atoderm Cream Nemlendirici

Bioderma Atoderm Cream nemlendirici ürününü, banyo ve duştan sonra nemli vücudunuza uygularsanız kuru cildinizi daha iyi nemlendirecektir. İçerisindeki aktif içerikler sayesinde cildin yatıştırılmasına yardımcı olur, cildin tolerans seviyesinin yükseltilmesini sağlar. Ürün kuru cildiniz hem ışıltı verirken hem de nemlendirerek daha sağlıklı bir görüntüye kavuşmasını sağlıyor.

Çok Kuru Ciltler İçin Nemlendirici

İlk olarak atopik cilt nedir onu açıklayalım. Egzama (atopik dermatit) ciltte kuru, pullu yama tarzında lezyonlara ve yoğun kaşıntıya neden olan kronik bir cilt rahatsızlığıdır.

Eğer çok kuru cildiniz varsa bunun için sizlere başka bir ürün tavsiye edeceğiz, Bioderma Çok Kuru ve Atopik Ciltler için Nemlendirici Krem… Çok kuru ciltlerde kaşıntı ve gergin bir cilt görüntü olmaktadır. Kaşınan cilt tahrişlerine neden oluyor ve hoş olmayan görüntülere sebebiyet verebilmektedir. Bu tarz sıkıntılar yaşayanlar için birçok markanın ürünleri raflarda yerini alırken en çok tercih edilen ürün ise Bioderma Çok Kuru ve Atopik Ciltler için Nemlendirici Krem…

Kullanan birçok kişinin memnun olduğu bu ürün, temiz içeriğiyle de müşterilerinin gönlünü kazanmayı başardı. Bioderma Çok Kuru ve Atopik Ciltler için Nemlendirici Krem, cilt bariyerinin yatıştırılmasına ve tahriş edici ajanların girişinin engellenmesine destek olur. Tahriş olmuş cildinizin yenilenmesini sağlar. Günde 2 kere kullanabilirsiniz. Özellikle gece yatmadan önce sürmeniz kuruyan cildinizi siz uyurken başarılı bir şekilde nemlendirir.

Kuru Ciltler İçin Krem

Bepanthol Cilt Bakım Kremi, günlük bakımlarını aksatmayanlar için harika bir ürün! Kuruyan cildiniz, Bepanthol Cilt Bakım Kremi ile içeriğindeki ProVitamin B5 sayesinde cildi nemlendirir ve cilt bariyerini dış etkenlere karşı korur. Parfüm, renklendirici ve paraben içermeyen özelliğiyle de birçok müşterisini etkisi altına almayı başardı. Nemlendirici içeren kremler sayesinde kuruyan ciltlerinize deva olabilirsiniz.

İşin özetine gelirsek kuru cildinize son vermek istiyorsanız, günlük su tüketimini arttırın. Ve hem fiyat hem de performans açısından başarılı olan Bepanthol Cilt Bakım Kremi, Bioderma Çok Kuru ve Atopik Ciltler için Nemlendirici Kremi kullanabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like