Nişan Makyajı Fikirleri

Elbiseni buldun , en önemli anında rahatça sana eşlik edecek mükemmel ayakkabılarını aldın ve Instagram, Pinterest ve  internet arasında doğru saç stilini ararken saatler geçirdin. Bunların hepsi bittiyse, tek yapmanız gereken hepsini bir araya getiren nişan makyajı ilhamını bulmak. Nişan makyajları seçerken bu ilhamlardan faydalanın.

Nişan makyajı modellerini ararken karşınıza çok abartı  veya çok sade modeller çıkacaktır. Burada önemli olan, kendi tarzınızı yakalamak.

Nişan Makyajları

Nişan Makyajı Fikirleri
Nişan Makyajı Fikirleri

Çarpıcı bir nişan günü görünümünün bileşenlerini seçmeye gelince bir gelin nereden başlamalı? Nişan makyajı tesettürlü kadınlar içinde çile haline gelmektedir. Dönemsel olarak nişan makyajı fiyatları da artışta oldukça insanlar en azından bu günü kendileri yada yakın çevresinden birinden destek alarak tamamlamak ister.  Öncelikle yapmanız gereken tüm parçaların uyumuna dikkat etmek ve çok abartı nede çok sade görünmek, bu sizin en önemli gününüz , bu gün en abartı gününüze dönüşmemeli.


Sade Nişan Makyajı

Sade bir nişan makyajı gününüzü kurtarabilir. Hafif göz farı ve gür kirpikler bu geline doğal bir hava verir. Şeftali tonlarında bir ruj ve allık ile görünümünüzü tamamlayın. Doğal nişan makyajları isteyenler için gerçek bir seçim..

Kontürlü Bir Görünümle Glam Nişan Makyajları

Kontürlü bir cilt, leylak rengi dudak ve glam göz, bu geline çekicilik verir.

Kırmızı Ruj ile Bronz Nişan Makyajları

Romantik kırmızı ruj, bununla birlikte tamamlanmış gözler ve muhteşem bir parıltılı bronz ten, bu bir gelin için çarpıcı bir görünüm demektir.

Nude Ruj ile Çarpıcı Gözler

Dumanlı gözler ile kendinizi belli edin. Kıyafetinize uygun gösterici bir göz makyajı ile nude, silik bir dudak tercih edin.

Altın Göz Farı ile Retro Bir Görünüm

Her kıyafete uyum sağlayacak bir ton. Altın bir göz farı ile retro bir görüntü yakalayın.

Önemli Kurallar;

Öncelikli olarak kendi cilt tonunuzu belirleyin.

Size her zaman yakışanı yapın, farklı gösterecek olanı değil.

Her zaman kullandığınız renkler size en yakışan renklerdir.

Elbisenizde ki alt tonu görün ve nişan makyajları ile uyumu yakalayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like