Victoria Secret’s Mankenlerinin Güzellik Sırları

Victoria’s Secret markası 30 yılı aşkın tarihinde hep yükselişte olan bir markadır. Ve 30’dan fazla Victoria’s Secret meleği vardır, Yıllardan gelen tecrübe ile Victoria’s Secret mankenleri makyaj hileleri, güzellik ipuçlarını paylaştılar.

Yıllar içinde Victoria’s Secret modellerinden duyduğumuz en güzel güzellik sırlarına dönüp bakmanın uygun olacağını düşündük. Sabahları nasıl daha uyanık görüneceğinizden gözenekleri daha küçük göstermenin denenmiş ve gerçek yoluna kadar, işte bir melek gibi görünmek ve hissetmek için bilmeniz gerekenler.

Victoria Secret Güzellik Sırları

Adriana Lima: Avokadoyu Saç Kremi ile Karıştırın
Parlak, saçlar için Lima, püresi bir avokadoyu saç kremi ile karıştırır ve 15 dakika boyunca maske gibi saçında bırakır. Bu işlem onun saçlarını pürüzsüz bir parlaklığa kavuşturur.

InStyle’a konuşan Lima, “Bunun iğrenç olduğunu düşüneceksiniz. İnsanlar anlamıyor. Saçlarıma gerçekten bakma eğilimindeyim ama çok kuru, bu yüzden saç maskeleri yapıyorum” dedi . “En sevdiğin saç kremi veya saç maskesi neyse onu seçiyorsun ve sonra bir avokado alıyorsun – şaka yapmıyorum. Avokadoyu eziyorsun, sahip olduğun saç kremi ile karıştırıyorsun, saçına sürüyorsun ve sürüyorsun. 15 dakika kadar duş bonesini tak. Yıkadığında saçların parlayacak, parlayacak, parlayacak!”

Behati Prinsloo: Şişirmek için Bir Buz Küpünü Ovalayın
Sabahları nefesini boşaltmak için Prinsloo bir buz küpü alır ve yüzüne sürer. Bu numaranın sadece gözlerini şişirmekle kalmayıp aynı zamanda daha uyanık ve güne hazır görünmesini sağladığına yemin ediyor.

Candice Swanepoel: Şeffaf Kapatıcı için Yağ Kullanın
Kapatıcısı bazen çok kalın ve tam kapatıcı olabildiğinden Swanepoel, yüzünü nemli bir Beautyblender ile silmeden önce yüz yağıyla karıştırır. Vogue’a “Oldukça ağır şeyler, bu yüzden bir çeşit yağ ya da nemli bir şey karıştırıyorum” dedi .

Lais Ribeiro: Akne ve Yaraları İyileştirmek için Papaya Kullanın
Yerli bir Brezilyalı olan Ribeiro, güzellik rutininde doğal malzemeler kullanmak üzere yetiştirildi. Saçı ve cildi nemlendirmek için hindistancevizi suyu ve avokado yemin eder. Ama aynı zamanda papayanın yaraları ve sivilceleri iyileştirmek için kullanılabileceğine de yemin ediyor.

HelloGiggles’a “Cildinizde ve saçınızda mucizeler yaratan pek çok doğal içerik var. Hindistan cevizi suyu içmek cilt için nemlendiricidir, avokado hem saç hem de cilt için harikadır ve papaya yaralara ve lekelere yardımcı olabilir” dedi .

Romee Strijd: Saçınızın Sadece Uçlarını Koşullandırın
Strijd, saçınızın sadece uçlarını şekillendirmeye büyük bir inanandır. Bunun nedeni, aşırı kondisyonlamanın bazen saçı düzleştirip hacmini azaltabilmesidir.

Elle’ye “Hacim veren şampuan kullanmayı ve saç kremini sadece uçlarda kullanmayı seviyorum çünkü aksi halde saçınızı çok düz yapıyor” dedi . “Sonra saçımı fönle kurutup topuz yapıp bir saat sonra bırakıyorum.”

Taylor Hill: Kirpik Kıvırıcılarını Fön Makinesi ile Isıtın
Hill, daha uzun süreli bir kıvrılma için kirpik kıvırıcınızı bir fön makinesi ile ısıtmanızı önerir. Hayranlara, kirpiklerini kıvırmak için içeri girmeden önce kıvırıcının çok sıcak olmadığından emin olmak için ellerine karşı test etmelerini tavsiye ediyor. “Kirpik kıvırıcıyı fön makinesiyle ısıtan makyaj sanatçıları gördüm. Çok sıcak olmadığından emin olmak için ellerinde test ediyorlar ve sonra onunla kirpiklerinizi kıvırıyorlar. Bu onların daha uzun süre ayakta kalmalarını sağlıyor. zamanın,” dedi.

Bu bilgiler ışığında kendinize uygun olabilecek tekniği geliştirebilirsiniz. Sağlıkla, güzellikle kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like