Artık Herkes Bunları Yapıyor! 7 Mutfak Düzenleme Fikri

Küçük Bir Alanı Çok Daha Büyük Hissettirecek Fikirler

Mutfak düzenleme en çok fikir sahibi olunması gereken konulardan biridir.

Küçük bir pişirme alanınız olması, mutfağınızdaki dekorun işlevsel olmasını sağlamak için dekorun önceliklerini kaldırmanız gerektiği anlamına gelmez. Mutfağınızda geniş mermer tezgahlar, sonsuz depolama alanı ve ekstra büyük bir paslanmaz çelik buzdolabı olmasa bile, stilden ödün vermeden daha azıyla daha fazlasını yapabileceğinizi kanıtlayan bu küçük küçük mutfak fikirleriyle en küçük alanı bile en üst düzeye çıkarabilirsiniz. . Doğru iç tasarım hileleri ve akıllı DIY çözümleri (açık raflar! mutfak adaları! Tepegöz tencere ve tava depolama!) Yerden tasarruf etmeye ve küçük bir mutfak mutfağını hayallerinizin pişirme alanına dönüştürmeye yardımcı olacaktır.


Sürgülü dolap kapıları takın ve arkasındaki hantal mutfak aletlerini ve kiler eşyalarını saklayın ve çok sık kullanmadığınız eşyaları gizlemek için boş raflardaki saklama gözlerini saklayın .

Tekerlekli paslanmaz çelik mutfak adası küçük bir alan için mükemmeldir – kullanmadığınız zamanlarda sepeti yoldan çıkarabilirsiniz. Bonus fikir: Davlumbazınızın altında yüzen bir raf, mutfak malzemelerini ve kiler zımbalarını saklamak için harika bir yerdir.

Üst üste daha fazla açık raf katmanı istifleyerek tüm bu duvar alanını kullanın .

Tam boy bir kiler için yer yok mu? İnce çekmeceli kiler kurulumu, pişirme zımbalarınızı yakınlarda tutar. Sürgülü kiler uzatmaları sizi çok memnun edecek.

Bir yemek masası için yer yoksa, bir duvara ahşap bir tezgah takın ve yüksek sandalyeler ekleyin.

Ürün kaselerini atlayarak ve soğutulması gerekmeyen öğelere bir çekmece ayırarak tezgah dağınıklığını azaltın.

Sizi mutfağınıza en uygun mutfak düzenleme fikrinizi düşünün ve onu yaratın.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like