Selena Gomez Makyaj Markası: Rare Beauty

Selena Gomez makyaj markası Rare Beauty ile büyük bir çıkış yaptı. Selena Gomez makyaj markası 3 Eylül’de çıktı!

28 yaşındaki Selana Gomez makyaj koleksiyonu tanıtacağını açıkladı.

Selena Gomez Makyaj Markası-Rare Beauty

Gomez Instagram’da “@RareBeauty’nin 3 Eylül’de yalnızca @Sephora, @SephoraCanada, @SephoraMx ve RareBeauty.com’da çıkacağını sonunda paylaşmaktan çok heyecanlıyım,” diye yazdı. “Her şeyi yaratırken çok eğlendim ve hepsini denemenizi bekleyemiyorum! Umarım onu ​​benim kadar seversiniz!”

Ve Selena Gomez makyaj markası 100 milyon dolarlık fonun bir parçası olarak, yeterince hizmet almayan kısımlara gerekli hizmetleri sunmak için oluşturduğu makyaj şirketi, kesinlikle hayvanlar üzerinde test yapılmıyor. Ve tamamen vegan.

Fon, önümüzdeki 10 yıl içinde 100 milyon dolar toplamayı planlıyor.


Rare Beauty IG hesabı ayrıca kurucusundan bir video paylaştı ve 2017 Billboard Yılın Kadını makyajının tüm tüketicileri ve tüm cinsiyetlerden hayranları için başaracağını düşündüğü şeyi paylaştı.

“Her şeyin yüzle ilgili olduğu, her şeyin makyajla ilgili olduğu bir zamanda yaşadığımı biliyorum, her şey birçok yönden neyi nasıl sevdiğinle ilgili. Ve bu heyecan verici ve eğlenceli olabilir, ama aynı zamanda tehlikeli, “dedi Selena Gomez, önceki gönderisine kıyasla Rare Beauty ürünlerinin yepyeni tonlarını bir heyecanla sunuyor. “İnsanların makyajın zevk alabileceğin bir şey olduğunu hissetmesini istedim, ihtiyacın olan bir şey değil. Ben de öyle olduğumu hissettim. ”
1. Rare Beauty: Liquid Touch Weightless Foundation
Kelimenin tam anlamıyla tüm tabanları kaplamak için, sıvı fondöten 48 renkte mevcuttur ve herkesin eşini bulmasını sağlar.

2. Selena Gomez Makyaj Markası: Perfect Strokes Matte Liquid Liner
Klasik bir kedi gözü Gomez’in tercih edilen görünümlerinden biridir, bu nedenle elbette likit göz kalemi bir şişede mükemmeldir.

3. Dudak Sufle Mat Krem Ruj
Artık Gomez’in parlak, cesur kırmızı dudağını ve diğer 11 tonunu Lip Souffle Matte Cream Lipstick ile sallayabilirsiniz. Merak ediyorsanız, onun tonu İlham. Selena Gomez makyaj markası en çok beğenilen ürünlerinden..

4. Rare Beauty: Pozitif Işık Likit Luminizer Vurgu
Bu ışıltılı sıvı fosforlu kalemle ışığınızı bulmak çok kolay. Sekiz farklı renkte mevcut olan ışığı yansıtan inci parçacıkları anında ışıltı verirken nilüfer, gardenya ve beyaz nilüfer cildi besler.

5.  Soft Pinch Liquid Blush
Büyük bir kalıcılık gücüne sahip olan ve cilde kusursuz bir şekilde uyum sağlayan ipeksi Soft Pinch Liquid Blush ile pembe yanaklar sizin olacak.  Selena Gomez makyaj markası koleksiyonunda olmazsa olmaz..

6. Dewy Dudak Balsamı
Renkli bir dudak kremi, nemlendirme ve renk dokunuşu sağlamak için çoklu görev yeteneklerinin temel dayanağıdır.


7.  Liquid Touch Aydınlatıcı Kapatıcı
Tıpkı fondöten gibi, parlatıcı sıvı kapatıcı da tüm cilt tonlarına uyum sağlamak için aynı 48 renkte mevcuttur. Hafif hissettirmesine rağmen, ortadan dolgunluğa kadar değişen, parlak bir yüzeyle ciddi bir kapsama alanı sunar.

8.Rare Beauty: Brow Harmony Pencil & Gel
Cesur bir kaş, yüzünüzün geri kalanı çıplak olsa bile anında bitmiş görünmenizi sağlayabilir. Bu çift uçlu geri çekilebilir kaş kalemi ve renkli kaş jeli, mükemmel bakımlı kaşlar yaratır.

9. Blot & Glow Rötuş Kiti

Gomez, hareket halindeyken cilt mükemmelliği sunan bu türünün ilk örneği olan Blot & Glow Rötuş Kiti için tasarımı kendisi geliştirdi.

10.  Daima Aydınlatıcı Baz

Hafif jel astar, içten aydınlatmalı, göz alıcı bir ışıltı vermek için ultra ince inciler içerir; stresli cildi sakinleştirmek için nilüfer, gardenya ve beyaz nilüfer gibi bileşenlerin nemlendirici ve yatıştırıcı bir karışımı; ve cildi makyaj için hazırlamak üzere pürüzsüzleştirmek için silikon içermeyen bir formül..

Ilginizi çekebilecek makalelerimize gözatın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like