2020-2021 Sonbahar – Kış Dekorasyon Önerileri

Olumsuz hava koşullarıyla birleşen soğuk ve kasvetli havası, genellikle dış ortamlarda vakit geçirmeyi sevenleri oldukça olumsuz etkiliyor. Tasarımlar gün geçtikçe değişiyor. Artık çok amaçlı ve çok katmanlı bir kimliğe bürünüyor.  Ev tekstilinde doğal ve çevreci materyallerin hakim olduğu , teknolojinin daha aktif olduğu bir yapıya doğru ilerliyor.  Yoğun  yaşam temposunda problemlere çözüm üreten ve  konforunu arttıran tasarımlar ön plana çıkacak. Hem sıcak hem romantik bir ortam önerilerimizi sizinle paylaştık. O zaman sonbahar-kış dekorasyon fikirlerine bir göz atalım; bakmak isterseniz sonbahar kış modasına da buradan erişebilirsiniz.


Sonbahar-Kış Aylarının Vazgeçilmez Aksesuarı Mumlar

Sonbahar-Kış dekorasyon ürünleri   arasında en gözdesi mumlar. Ortama romantik ve sıcak bir hava katıyor. Kendinizin de yapabileceği bu aksesuar hem maliyeti düşük hem şık bir hava yaratabilirsiniz.  Dekorasyon malzemeleri saten yerlerden düz renk mum alıp istediğiniz gibi süsleyebilirsiniz.

Kış Dekorasyon – Tüylü Aksesuarlar ile Canlandırın

Yaşam alanınızda sıcak bir his yaratan tüylü, yumuşak aksesuarlar ile siz de evinizi soğuk günlere hazırlayabilirsiniz.  Eğer bu tarz aksesuarların yok ise yün kısa bir battaniye alıp koltuğunuzun üzerine atabilirsiniz. Veya peluş oyuncaklarınız var ise masanızın üzerine veya koltuğunuza koyup evinizi kışa hazırlayabilirsiniz.

Ahşabın Sıcaklığı

Sadece sonbahar-kış ayları için değil her mevsime uygun olarak kullanabileceğiniz ahşap mobilya ve aksesuarlar odanıza hem estetik hem de sıcacık bir doku kazandıracak. Ahşap bir masa, ahşap sandalye, ahşap dekorasyon ayna ile evinize hem derinlik katarsınız hem sıcaklık. Eğer aynanız var ise ahşap bir çerçeve alıp kendiniz daha az maliyetle yapabilirsiniz.

 

Sonbahar- Kış Dekorasyon Fikirleri
Yazın keyfini sürdürdüğünüz bahçe, balkon ya da verandanız varsa, bu keyfi kış aylarında da sürdürebilirsiniz. Sonbahar-kış aylarında kullanamadığınız bahçe, balkon, teras ya da verandanızı çatı ve pencere sistemleriyle kapatarak bir kış bahçesi yapabilirsiniz. Günümüzde ısı yalıtımlı olarak tasarlanan çatı ve pencere sistemleri, bu alanları rahatlıkla kışın da değerlendirilmeyi mümkün hale getiriyor. Kış bahçenize masa ve sandalye koyarak keyifli yemekler yiyebilirsiniz.  İsterseniz sonbahar-kış bahçesi ürünleri seçerek gerek oturma grubu, büyük saksılar, taşınabilir şömine vb. ürünler ile kış dekorasyon için kendiniz de evde mumlar ve battaniyeler yapabilirsiniz.  Sizin için derlediğimiz sonbahar-kış bahçe örneklerini umarım beğenmişsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like