Düğün Mekanı Seçimi Nasıl Olmalıdır ? | Düğün Mekanları

Düğünü nerde yapacağınız konusunda kafanız karışık olabilir tabi ki.” Açık hava da yaparsam acaba yağmur yağar mı?” Düğün mekanı önerilerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

“Deniz kenarın da mı yapsam yoksa kapalı bir mekanda mı?” bu sorular kafanızı karıştırıyor olmalı. Fiyatı uygun olsun ve mekan güzel olsun ister her gelin ve damat adayımız. İstediğiniz düğün mekanlarını görmek için gittiğiniz de mutlaka oraya gördüğünüzde heyecanlanmalısınız. Hayallerinizde ki yerin olduğundan emin olmalı ve o şekilde tutmalısınız.  Düğün mekanları fiyatlarının bütçenize de uygun olması lazım tabi ki.


Deniz Kenarı Düğün Mekanı

Düğün mekanı deniz kenarı olursa tabi ki daha pahalı olacaktır ama bu sizi zorlamaz ise harika bir manzarada evlenmiş olacaksınız demektir. Eğer denize daha da yakın olmak isterim ben derseniz. Tekne de bir düğün tam sizin için deniz kokusu eşliğinde harika bir düğün sizi bekliyor demektir. İstanbul düğün mekanları başında oteller geliyor denilebilir. Hem lüks hem gösterişli. Kocaman perdeler, gösterişli avizeler ve büyük şamdanlar. Tabi ki de gelinlik seçimiz konsept için çok önemli. Mekanın büyüklüğü de önemli faktörlerden bir tanesi. Davetli sayınız az ise bu sorun değildir sizin için ama fazla ise büyük bir mekan seçmek durumunda kalacaksınız. Vintage temalı düğün yapma hayali kuran gelinlerimiz ise tarihi mekanlarda düğün yapmalı.

Yaz Düğünleri Nasıl Olmalı ?

Yaz düğünlerin vazgeçilmez adayı kır düğünleri! Doğa ile iç içe olmak, sade ve uçuş uçuş bir gelinlik ile hayalini gerçeğe dönüştürme zamanı.

Düğün mekanı belli başlı standartlar vardır. Eğer ben bunların dışına çıkacağım ve doyasıya eğlenmek istiyorum diyorsanız kulüp düğünleri tercihiniz olabilir veya konseptli düğünler tam size uygun olabilir. Bir organizasyon firması ile anlaşıp istediğiniz konseptli bir düğün sizleri bekliyor demek.


Ben düğün yapamayacağım nikahtan sonra yemek yenir sadece diyorsanız bu da tabi ki harika olur. Sessiz sakin sevdikleriniz ile sohbet içerisinde bir akşam neden olmasın ki! Sevdiğiniz herkes yanınızda ve sizin için en anlamlı günü kutluyor. Bundan harika ne olabilir. Size biraz bile olsa bir fikir verdiysek ne mutlu bize. Harika bir düğünün olacağından eminim. Her şey istediğin gibi gider ve güzel bir düğün mekanı seçersin. Sağlıklı günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like