2020-2021 Sonbahar – Kış Modası

2020-2021 Sonbahar- Kış Modası‘nda önde gelen parçalardan biri takım elbiselerdir. Kış modası yıllardır kadınların tarzlarını gösterdiği ve en çok parça kombinlemesi sağlayan mevsimdir. Bu yıl daha maskülen parçalar ön plana çıkmaktadır.

Yeni sezona doğru adım atarken, alışveriş listemizi de belirleyelim. Böylece kışa daha tarz girelim. 2020-2021 trendleri değinmeden önce biraz sezon renklerinden bahsedelim.


Kış modası için bu yıl haki renkleri, kahve tonları öncülük yapıyor. Her parça da bu renkleri yakalamak mümkün. Desen olarak kapitone, deriler trend alarmı vermekte.. Alışveriş sepetimize özellikle deri blazer eklemenizde fayda var..

Hadi gelelim sezon trendlerine..

  1. Takım Elbise

Maskülen tarzın en iddialı parçasıdır. Her formunu deneyebilirsiniz. Etek ile çok şık olacağı gibi bol pantolonlar ile de bu şıklığı yakalayabilirsiniz. Klasik görünümün yanında takılarınız ile modern görünümü yakalayabilirsiniz. Ceket kumaşlarında bu yıl deri ön sırada yerini aldı.

      2. Wide Leg / Oversize Pantolonlar

Bu sezon çok rahatız. En çok tercih edilen pantolonlar bu model olacak. Sadece jean için değil. Takım elbiselerin altına dahi bu pantolonları tercih edebilirsiniz. Croplarınız ile daha cool bir görünüm sağlayacak.

      3. Kapitone

Özellikle çantalarda çokça tercih edilen bu desen kış modasında da oldukça sık kullanılacak. Dünyaca ünlü markaların vitrinlerde yerini çoktan aldı bile.. Kış modasını beklemeden şimdilerde sokak stillerinde karşılaşmaktayız.

     4. Trençkot 

2020 kış modası denince.. Oversize trençkotlar, askeri, nude, desenli, uzun, kısa… Bir çok tarzı bu yıl oldukça giyilecek. Girdiğiniz her mağazada her an bulabilirsiniz. Özellikle toprak tonları çok fazla talep görmekte. Bu kış çok rahat edeceğiz. Çünkü oversize trençkotlar sokakları dolduracak. Her kıyafeti bambaşka bir şıklığa sokacak bu moda dolabınızdan eksik olmamalı.. Trençkot modası bu yıl ön planda.


     5. Ekose

Ekose deseni yıllarca tercih edilen desenlerden biridir. Bu yılda sıkça  kullanılacak. Ceketlerde bolca üretilmeye başlandı. Oversize ceketlerde bu yıl çokça kulanılıyor.

    6. Deri

2020 kış modası dendiğinde bu yıl en trend parçalardan biri deri.. Deri çantalardan tutun, deri blazerlara kadar şimdiden sokaklarda görülmeye başlandı. Ünlü markaların vitrinleri deri blazerlar ile doldu taşıyor.. Bu yıl bir jean giyin ve bir deri blazer atın üstünüze.. Sokaklar sizin.  Tarzınızı bu kışta konuşturun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like