2020 Modası Bahar Trendleri

Her yıl modayı belirleyen defilelerde bu yıl ayrı renk ve rustik görüntü hakim kılınmıştır. 2020 modasında maskülenlikten çok fırfırlar, neona yakın çarpıcı renkler, etnik detaylar (vs) mevcuttur. Bu tarzlar 2020 baharında ön plana çıkacak ve herkesin dolabında yerini alacaktır. Peki bu trendlerin başlıcaları neler onları inceleyelim.

Çarpıcı Renkler

Bu yaz soluk, pastel renklerden çok daha çarpıcı, renk yoğunluğu arttırılmış skalada tonlar kullanılacak. 2020 modasında dolaplar çarpıcı renkler ile dolacak.Çizgiler

2020 modasında geçen yılda olduğu gibi çizgiler oldukça sık kullanılacak. Özellikle sokak modasında sıklıkla yer alacak olan çizgi deseni renklerin birbirine karışımı şeklinde de kullanılabilir.

Yeniden Denim

Denim – Denim modası bu yılda çok popüler. Ton farkı ile yada birebir ton ile uygulayacağınız kombinler 2020 modasının vazgeçilmezi olacak. Spor görüntünün yanı sıra mom jean üstüne bir blazer ceket ile mükemmel şık bir görüntü sizi bekliyor.

Fırfırlar

Bu yılın en sevilen trendi. Hem aşırı sevimli hem aşırı şık görünen bu trend daha pastel renklerin içine rustik çiçeklerle detaylanınca bambaşka bir görüntü oluşturuyor. Bu yıl 2020 modası defilelerinin ve bahar/yaz aylarının en çok kullanılan trendi olacak.

Tüyler

2020 modasının detaylara en çok yakışacak trendi. Tüy detayı bu yılın en çok tercih edilen detaylarından biri olacak. Defilelerde de sıkça görmemiz bahar aylarının en şık parçalarından olacağına işaret.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like