2020 Modası : Fırfırlar

Kendimi mutlaka büyük bir moda planlayıcısı olarak adlandırmayacağım, ama yaklaşan akımlara gözatıp onlarla ilgilendikçe oldukça ilgimi çektiğini ve araştırdığımı söylemeyeliyim. Yani, ilkbaharda ve sonbahar gardırobunu oldukça detaylı planlayan o insanlardanım.

Bu yüzden bu yılda oldukça kararlı bir araştırma ile şahane bir trend yakaladım. Tabiki öncelik trendlere kendi sevdiğimi belirtsemde önemli olan sizinle aynı tarzı yakalamamız. (Ayrıca, kıyafet ilhamı için incelemek eğlencelidir.)

İlkbahar / Yaz 2020 veya Sonbahar / Kış 2020 için 2019 pist şovlarına gerçekten dikkat etmediyseniz, korkmayın. Gelecek yıl tasarımcıların neler sunacağına iyi ve uzun bir göz attım ve 12 farklı moda trendinin bir listesini bir araya getirdim. 2020 boyunca hepimiz göreceğiz.


Dolaplarını aylar önce planlamayı seven ya da sadece trendlerin önünde kalmak isteyen biri olun, aşağıda aradığınızı bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Caroline Herrera, Off-White, Miu Miu ve daha fazlasının pistlerinden, farkında olması gereken birçok trend var . 2020’de biraz fırfır, lekeli ve renkli deri topluluğu giymeye hazır olun. Bu trendler büyük, cesur ve ifade verici. 2020 kesinlikle hiç kimseyi gölgede bırakmıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like