Bu Yılın En Çok Kullanılacak Renkleri : Toprak-Nude Tonlar

Çok azca şey tırnak cilasından daha kişisel ama yine de popülerdir. . Herkesin klasik ( pembe, elma Kırmızısı ), Instagram’ın her yerinde bir renk ( balçık yeşili ) yada karanlık ve karamsar bir renk tonu (donanma, derin şarap) olsun, onları çağıran bir şeye sahiptir . Havalı. Yine de, bir salonda her ayak basmış olduğunuzda aynı eski şişeye ulaşırken kendinizi bulmak çok daha kolay. Tabii, bir imzaya sahip olmak mükemmel, ama neden dallanmıyor? Toprak-Nude Tonlar için en iyi yer: Anın en popüler tırnak renkleriyle gitmek.


Pistlere bakmak, taze renk ilhamı için harika bir göstergedir, sadece bu dakikadaki en trend tonları bilmek istiyorsanız, ülke genelinde salonlardan daha iyi bir yer yoktur. 2020’ye kadar en popüler tırnak renklerini bulmak için Seattle’dan Boston’a mahalli sıcak noktaları kontrol ettik. Bir sonraki randevunuz da bu listeden bir ipucu alın.

 

Pembe ve turuncu tonları, Toprak-Nude Tonları kombinlemekte sıkça kullanın.

Hem kıyafet hem makyaj ürünlerin sıklıkla göreceğimiz toprak tonları, bu yıl moda dünyasındaki yerini koruyor. Özellikle esmer ve buğday tenli kadınlara çok yakışan bej, şampanya ve krem gibi renk seçenekleri, stilinden ödün vermeyen kadınların öncelikli tercihleri olacak. Her renkle kombinlenmesi çok kolay olan nude tonlar, ceketlerden pantolonlara, ayakkabılardan eteklere kadar her kategoride kendini göstermeye devam edecek. Manokramatik makyajın vazgeçilmez tonlarından olan bu soft renkler, aynı zamanda zamansız kombinler için alternatif bir seçenek! İster beyaz bir crop top ile deri nude bir eteği tamamlayın, ister bej bir elbise ile bordo bir ayakkabıyı… Her konseptte harika duracak bu renkler; partilerde, düğünlerde, günlük yaşamda ve ofis ortamında bile giyinilecek seçenekler vaat ediyor.


 

Makyajınızda nude ve toprak tonlarına yer verin.

Mat kahverengi rujların metalik bej farlarla mükemmel uyumu yakaladığı kombinasyonlar, bu yıl günlük makyajın kilit noktası olacak.  Defilelerde de sıklıkla aşina olacağımız ve Channel, Gucci, Versace gibi popüler markaların koleksiyonlarında yer verdiği bu tonlar, stil sahibi kadınların en gözde trendi haline gelecek. Sizde bu yıl kombinlerinizde bu trendi yakalamak istiyorsanız, sizlere sunduğumuz benzersiz kombin önerilerine göz atabilirsiniz. İşte stilinizi tamamlayacak toprak ve nude tonlarca alternatif seçenekler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like