Trend Alarmı : Ünlülerin Vazgeçilmezi Toka Trendi

Scrunchie geri döndü. Ancak, bunlar parlak, simli modellerden değil. Trend, 2020’nin en büyük dönüşü kafa bandı ve saç tokasına karşı yarışan saç zincirlerinin sonunu getirdi.


Modern, saç aksesuarları kadife, saten, tül modelleri ile 2020’ye damgasını vurdu. Bu yaz reyonlarda en çok satılan bir ürün haline geldi. Bu renk vurgulu modeller kırmızı, siyah, lacivert ve daha bir çok renk kıyafetlere eğlenceli bir dokunuş katacak.
Sofistike şeritlileri, çiçekleri ile bir çok desende bulunuyor. Tamamen zahmetsiz görünen zarif bir etki için dağınık bir topuz veya at kuyruğu ile deneyin.

Bu saç aksesuarları midi elbiselerle harika bir kombin sağlar ve anında daha şık görünmenizi sağlamak için iki saniyelik çözümü gösterir (aslında çok fazla çaba sarf etmeden).

Ve kafa bantları ve saç klipleri hala bir yerde popüler ama scrunchie en üst sıraya yerleşti (ikincisi için aramalar% 930 arttı) olsa da, mütevazi ve sık sık scrunchie, aslında hepimizin ilgilendiği saç aksesuarı olarak en üst noktayı kazandı.

Son Pinterest 100 raporunda “saç scrunchies” teriminde % 6309’luk bir artış gösterdi, bu da, ilkokul aksesuarımız olduğu için scrunchies’e çok fazla dikkat etmemelerine rağmen, büyük bir şekilde geri döndükleri anlamına geliyor.

2020’nin en gözdesi bu trendi dolaplarınızdan eksik etmemelisiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like