En Hızlı Bel İncelten Egzersiz Çeşitleri | Etkili Bel İnceltme ve Bel Simidini Eritmek

Bir insanın zayıflamaya başlamasını sağlayacak en önemli maddenin günlük alınan kaloriden günlük verilen kalorinin fazla olmasıdır. Bunu artık biliyoruz! Bel simidini eritmek gibi bölgesel incelmenin her ne kadar mümkün olmadığını bilsek de, yine de her kadın gibi hepimiz gözümüze güzel gelmeyen bölgelerimizin hızlıca zayıflamasını istiyoruz. Bunların en başında bel inceltmek geliyor. İşte bel inceltme sürecinizde size büyük ölçüde faydası olacak kilo vermeden beli inceltmek için tüyolar ve bel incelten egzersiz şekilleri …

Bel Simidini Eritmek ve Bel İnceltmek İçin Beslenme Konusuna Dikkat Ediyoruz.
Bel Simidini Eritmek ve Bel İnceltmek İçin Beslenme Konusuna Dikkat Ediyoruz.

Bel Simidini Eritmek ve Bel İnceltmek İçin Beslenme Konusuna Dikkat Ediyoruz.

Beslenme şekli, ister karın ister bacak ister kol ve ister bel bölgesi inceltme söz konusu olsun, %70 oranında etkilidir. Hayalinizde bel incelten egzersizlerini yaparak kısa sürede istediğiniz bel yağlarınızdan kurtulmak varsa, bunu acilen unutmalısınız! Beslenme şeklinizi düzene sokmadıkça hangi bel inceltmek için egzersiz hareketlerini yaparsanız yapın, hangi bel bölgesi eritme kürü veya detoks suyu kullanırsanız kullanın istediğiniz sonuca ulaşamazsınız. Çılgın diyetler uygulamak yerine,  yeterli miktarda su içmeyi ve bol proteinli beslenmeyi günlük rutininize eklerseniz, beli inceltmek sizin için kolaylaşacak. Hatta fat secret ve my fitness pal gibi uygulamaları telefonunuza yükleyerek bel inceltme sürecinizi kalori sayarak devam ettirmelisiniz. Çünkü göbek ve beldeki yağları eritme diğer bölgelere nazaran en zor aşamadır. Buradaki yağlar uzun süreli kalıcı olarak depolanmış türdedir. Bu sebeple  1 ayda beli inceltme veya en hızlı bel bölgesi yağları eritme yollarını deneseniz de bir faydası olmayacaktır. Peki bel zayıflatma aşamasında nasıl egzersizler yapmalısınız?

Bel İncelten Egzersiz Hareketleri ve Kilo Vermeden Beli İnceltmek İçin Şekillendirici Egzersizler
Bel İncelten Egzersiz Hareketleri ve Kilo Vermeden Beli İnceltmek İçin Şekillendirici Egzersizler

Bel İncelten Egzersiz Hareketleri ve Kilo Vermeden Beli İnceltmek İçin Şekillendirici Egzersizler

Bel zayıflatma konusunda ısrarcıysanız ve bunun için düzenli bir bel incelten egzersiz hareketlerine başlamayı düşünüyorsanız, size vereceğimiz liste ile bel çevresi eritmeye harika bir başlangıç yapabilirsiniz. En hızlı bel bölgesi zayıflatma yöntemleri arasında olan bu kas güçlendirici egzersizler, aynı zamanda güne oldukça enerjik başlamanızı sağlayacak. İşte bel simidini eritmek için yapılması gereken bel inceltme hareketleri

– Plank Kick-Through

– Rock the Boat

– Ayağa Dokunma

– Side-Plank Crunch

– Yan Plank

– Sağ Sol Mekik

Bu listeye ek olarak chloe ting bel inceltme hareketlerine de bir  göz atmanızı tavsiye ediyoruz.  Spor konusunda başarılı adımlar atmış Chloe Ting, neredeyse iki hafta gibi kısa bir sürede size sıkı bir bel çevresi sunuyor.

Diğer Bel İnceltme Yöntemleri Nelerdir?

Beslenme ve düzenli bir spor programına destek olabilecek bel inceltmek için yöntemler de bulunmaktadır. Bel yağları eritme konusunda en çok konuşulan konulardan biri  “hulahop bel inceltir mi?” olmaktadır. Oldukça eğlenceli bir aktivite olan hulahop aynı zamanda bel bölgesini aktif çalıştırdığı ve saatte 450’ye yakın kalori kaybını sağladığı için bel yağlarını eritme konusunda oldukça başarılıdır. Tıpkı bel inceltici hareketler gibi çalışan bu alet sporu eğlenceli hale getirecek. Bel zayıflatıcı aletler arasında bir diğer trend twister bel inceltme aletidir. Spor salonlarında veya parklarda da sıklıkla bulunan bu bel inceltme diski aslındabel çevresi yağ eritmekonusunda çok etkili değildir.

Vücudunuzun belli kısımlarından memnun olmayabilirsiniz. Ve bunu istediğiniz görünüme sokma aşamasında en önemli etken sizin sabrınız ve düzeniniz olacaktır. Kendinizi en hazır hissettiğinizde başlamanız gereken bel çevresi yağ eritme süreci, biraz zaman alsa da sonunda aynada istediğiniz görünümü size verecektir.  Bu süreci bel incelten egzersiz çeşitleri ve bel inceltme yöntemleri  ile spor salonu dışında evinizde de rahatlıkla yürütebilirsiniz. Hadi azimli kadınlar!  Bel inceltmek için gücünüzü gösterin ve yaza harika girin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like