En İyi Saç Boyası Markaları

Hem kuaförde çok zaman geçirmemek adına hem de maddi açıdan cebini korumak isteyenler için evde saç boyamak büyük bir lütuf… Pandemiyle birlikte evde kişisel bakım yapmak daha da yaygınlaşırken kozmetik markaları da en iyi saç boyası ürününü piyasaya sürmeye devam ediyor. Bazı markalar bitkisel içerikli ürünleriyle doğal yoldan güzellik arayanların yardımına koşarken bazı markalar ise özel içerikleriyle uzun süre kalıcılı boyalarını müşterilerinin beğenisine sunuyor. Boya işleminden önce saçınızda istediğiniz renk konusunda emin olmakta fayda vardır. Özellikle evde boyama işlemi yapacağınız için saçınızdan çok da farklı tonlar seçmemeye özen gösterin. Ardından ise marka ve fiyatına göre kullanmak istediğiniz güzellik ürününü satın alabilirsiniz. Uzun süre kalıcı olan boyaları almak da diğer önemli detaylardandır. Bu yazı dizimizde ise sizlere piyasada bulunan ve kadınların en çok tercih ettiği saç boyası markalarını ele aldık.

En iyi saç boya markaları arasında, Palette saç boyaları, Loreal Paris saç boyaları, Koleston saç boyaları, Garnier saç boyaları, İgora saç boyaları, Pyhto saç boyaları yer almaktadır.

Palette Saç Boyaları

Palette Saç Boyaları, kadınların en çok tercih ettiği saç boyaları arasında yer almaktadır. 40 farklı renk çeşidiyle her kadının zevkine hitap eden boya markası, kalıcıyla da birçok kişinin radarına girmeyi başardı. Boyanın içeriğinde bulunan mikro yağlar sayesinde, saçınıza boya işlemi yaparken aynı zaman bakımını da tamamlamış oluyorsunuz.

Loreal Paris Saç Boyaları

Loreal Paris Saç Boyaları, renk seçeneklerinin yanı sıra Kalıcı ve Yarı Kalıcı boyalarıyla da kadın müşterilerine farklı alternatifler sunuyor. Saç boyalarının içeriğinde bulunan Pro-keratin + Seramid + Ionene G ile saçlarınızı güçlendirir ve canlandırır. Kullanan birçok kullanıcı, uzun süre kalıcı olmasından dolayı ürünü tavsiye ettiklerini belirtiyor.

Koleston Saç Boyaları

Koleston Saç Boyaları, renk kataloğundaki seçenekleriyle birçok kadının zevkine hitap etmektedir. Wella uzmanları tarafından özenle geliştirilen saç boyaları, müşterilerine 6 haftaya kadar kalıcılık vaat ediyor. İçeriğindeki özel formülüyle aynı zamanda saçlarınızı boyarken bakım işlemlerinizi de gerçekleştirmiş oluyorsunuz. Özellikle birçok markanın kendilerine özel geliştirdikleri içeriklerle boyanın yanı sıra bakım işlemini de vaat ettiğinin altını çizmekte fayda var.

Garnier Saç Boyaları

Garnier Saç Boyaları, besleyici kalıcı saç boyası olarak raflarda yerini almaktadır. Rengi derinlemesine nüfuz ederek saçta canlılık sağlayan Garnier Saç Boyaları, kalıcı özelliğinin yanı sıra ipeksi yumuşaklık da sağlamaktadır. Garnier Saç Boyalarını kullanan birçok kadın, ürünün renk çeşitliliğinden ve saçta yarattığı yumuşaklık hissinden duydukları memnuniyetlerini dile getiriyor.

İgora Saç Boyaları

Schwarzkopf Igora Royal Saç Boyası, içeriğindeki ürünlerle özellikle saçtaki beyazları kapatma noktasındaki performansıyla büyük beğeni topluyor. Mucize Ağaç (Moringa Oleifera) proteinleri, iç kortekse derinlemesine nüfuz ederek, bakım sağlar. Yapılan işlemler sonrasında saç yeniden esneklik ve güç kazanır. Schwarzkopf Igora Royal Saç Boyası, hem uygun hem de başarılı performansıyla büyük beğeni topluyor.

Phyto Saç Boyaları

Pyhto Saç Boyaları, içeriğindeki bitkisel içerikleriyle doğanın rengini saçlarınızda ortaya çıkarmayı vaat ediyor. Phytocolor, uzun süren ışıltılı ve doğal saç rengini elde etmenize yardımcı olur. Phytocolor, jojoba ve monoi yağlarının birleşimi ile saçların yapısını bozmadan saça renk sağlar. İçeriğinde amonyak içermemesi da ürünün dikkat çeken başka özelliklerinden biridir.

Bu yazı dizimizi okuduktan sonra sizler de öncelliğinizi belirleyerek kendinize en uygun olan ürünü satın alabilirsiniz. Unutmayın ki biz kadınlar her halimizle de güzeliz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like