Gucci: Evcil Hayvan Koleksiyonu Çıkardı

Moda konusunda dünya devi İtalyan Gucci, evcil hayvan koleksiyonu çıkardı. Evcil hayvanlar için her türlü kıyafetinden tasıma çantasına kadar detayı tasarlayarak hayvan severlerin ilgisine sundu. Gucci Pet Collection adını verdiği bu yeni ve kendilerine özgü tasarımlar kedi ve köpek sahibi insanların dikkatini çekmiş gözüküyor.

Koleksiyonun kontepti

Gucci, yaşam tarzı koleksiyonlarını tanımlayan sürpriz ve zevk anlatımını sürdürdüğünü ve hayvan çeşitlerinin aynı sihir infüzyonuna sahip olduğunu söyledi.
Koleksiyon, Max Siedentopf tarafından fotoğraflanan renkli, retro esintili bir kampanyada tanıtıldı. Parçalar, her hayvanın kişiliğinin, Gucci’nin Kreatif Direktörü Alessandro Michele’e ve bireysellik vizyonuna bir övgü olarak parlamasını sağlıyor.


Ürünlerin Fiyat Aralığı Ne Kadar?

Öncelikle üç kategori halinde satışa sunulmuş bu koleksiyon, aksesuarlar, evcil hayvan kıyafetleri ve evcil hayvan ev eşyaları olarak belirlenmiş. Gucci en son evcil hayvan koleksiyonunu açıkladığında, sadece hayvanlar için kıyafetlerden oluşuyordu. İtalyan moda devi, kategoriyi aksesuarlar, evcil hayvan kıyafetleri ve ev eşyaları ile genişletti, zengin müşterilerinin sevdikleri evcil hayvanlarına paralarını savurmaktan mutluluk duyacaklarına eminler.
Fiyatlar deri etiket için 180 dolardan köpek yatağı için 7.500 dolara kadar değişiyor. Evcil hayvanın kasesini örtmek için gümüş bir cloche gibi diğer eşyalar 895 dolara satılıyor.

Gucci’nin: The Gucci Pet Collection Serüveni

Gucci, yaşam tarzı kategorisini ilk olarak Eylül 2021’de başlattı ve kategorileri ve aralıkları genişletiyor.
Gucci, “Tatlıdan serte, şımarıklıktan huysuzluğa, yeni Gucci Evcil Hayvan Koleksiyonu’ndaki hazır giyim, aksesuar ve dekor nesnelerinin eşsiz karışımları, her köpeğin ve kedinin kişiliğini güçlendiriyor” diyor.
Grand View Research, Inc. tarafından Nisan ayında yayınlanan bir rapora göre, küresel evcil hayvan bakım pazarı büyüklüğünün 2030 yılına kadar 232.14 milyar dolara ulaşması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like