Victoria Beckham Paris Moda Haftası’na Boy Gösteriyor

Organizatörlerin çarşamba günü yaptığı açıklamada, Victoria Beckham‘ın bu sonbaharda canlı bir defile ile Paris Moda Haftası’nın resmi kadrosuna katılacağını duyurdu.
İngiliz tasarımcı ve model, Covid-19 salgınının başlamasından bu yana canlı bir podyum şovu düzenlememişti. Daha önce Londra ve New York’ta defilelere katılmıştı.

Victoria Beckham Markası

Beckham, lüks markası için en son Şubat 2020’de Londra’da canlı bir gösteri düzenledi, ardından Eylül 2020 ve Şubat 2021’de online gösteriler düzenledi.
Yeni koleksiyonunu 26 Eylül – 4 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek 2023 ilkbahar kadın giyim şovlarında sunacak.
Şubat ayındaki Londra Moda Haftası’nda özellikle yoktu. Çünkü daha önce yüksek maliyetlerin canlı gösterileri sahnelemeyi zorlaştırdığını belirtmişti.

Paris Moda haftasından ki Diğer Gelişmeler

Paris Moda Haftası, pandemiden bu yana ilk kez Haziran ayında podyuma dönen, gelecek vadeden erkek tasarımcı Craig Green de dahil olmak üzere son zamanlarda bir çok İngiliz yeteneği kendini gösterdi.
Bu sonbaharda Paris’te podyum gösterileri düzenleyecek diğer markalar ise Avustralyalı Zimmermann, Londra merkezli AWAKE MODE ve Parisli marka Weinsanto.

İşte Resmi Sunum Yapacak 7 Marka

FHCM(Fédération de la Haute Couture et de la Mode), fuarda resmi sunumlar yapacak yedi markayı daha açıkladı. Bunlar: Aigle (Fransa), Boutet (Fransa), Pressiat (Fransa), Anna Ekim (Ukrayna), Florentina Leitner (Avusturya), Paula Canovas del Vas (İspanya) ve Ruohan (Çin).
Paris Moda Haftası için geçici takvim 22 Ağustos’ta online olarak yayınlanacak. Bizler de Ellesion ekibi olarak Paris Moda Haftasını yakından takip edip sizlere en yeni bilgileri ve yeni moda ikonlarını tanıtmaya devam edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like